אישה אלמונית חשפה את המבוכה הנוראית שחוותה אחרי שהעבירה בטעות לארגון צדקה שקית עם כמה מחפציה האישיים ביותר.

בפוסט שפורסם באתר הפורומים Reddit, סיפרה האישה על הפעם שבה מסרה לארגון חבילה עם בגדים ישנים, וכשחזרה לביתה גילתה שלמעשה החבילה שקיבלה אותה עמותה הייתה עמוסה בצעצועי המין שלה. אופסי. 

בפוסט שהפך לוויראלי פירטה האישה מה הוביל לפאדיחה האיומה וסיפרה שהכל קרה בזמן שהיא ובעלה ריכזו בביתם חפצים שונים שאין בהם יותר שימוש.

כחלק מהתהליך, כותבת הפוסט רוקנה את תוכן שידת הלילה שלה לתוך שקית אותה, הניחה על המיטה, ובשלב מסוים היא עברה למיין את הבגדים שלה וזרקה על מיטתה את אלו שהתכוונה לתרום. בסוף התהליך היא פשוט ריכזה את כל הערמה לתוך קופסא ומסרה אותה לארגון צדקה. רק מאוחר יותר, בדרך חזרה הביתה, היא הבינה את גודל הפאדיחה.

"כשהאסימון ירד הרגשתי תחושת מבוכה נוראית שלא הרגשתי בחיים", היא כתבה. "אחרי שהסברתי לבעלי באימה מה עשיתי, התכווצתי לכדור ושמתי את הידיים על האוזניים במשך 40 דקות – בתקווה להצליח לעכל את כל הסיטואציה". 

כמובן שאותה גולשת חזרה למקום ביום למחרת וניסתה לתאר לאחת הנשים בארגון מה הכילה אותה שקית. "היא שאלה אותי כל מיני שאלות על הדברים בפנים, שאלה אותי אם יש בזה סוללות, ואחרי שעניתי שכן - היא שאלה אם זה ויברטור. באותו רגע קברתי את המבט ברצפה ועניתי 'כן'". הגברת אז הובילה אותה למחסן שם היא חיפשה את השקית במשך דקות ארוכות. ולמרות זאת, היא לא מצאה דבר"

"ובסוף ויתרתי פעולות החיפוש", הוסיפה הגולשת המובכת, "התנצלתי בפני הגברת ואיחלתי לה שבוע טוב. אז היא ענתה לי 'אני בטוחה שיהיה לי... אם אני אמצא את הוויברטור שלך'".

 

צעצועי מין (צילום: Sean Gallup, GettyImages IL)
"זה ויברטור?" | צילום: Sean Gallup, GettyImages IL

הפוסט הפך לאחד הפופולריים ביותר בפורום TIFU (ראשי תיבות: Today I Fucked Up), עם יותר מ-1,100 לייקים באתר, ומשתמשים רבים אמרו שהסיפור גרם להם להשתולל מרוב צחוק – ובייחוד בגלל המשפט האחרון של הגברת בארגון הצדקה.

מצד שני, רבים אחרים מיהרו להרגיע את האישה שבמרכז המבוכה וטענו כי הם מסרו בטעות לארגונים דברים הרבה יותר גרועים, כמו אשפה, תיק מלא בחיתולים משומשים ומזוודות עם חולדות.