"אחרי כמעט עשור במקצוע, אני יכולה לומר בביטחון מלא שיש דברים שאני לא אעשה בחיים": אושיית אונלי פאנס אמריקאית חשפה לאחרונה את הקווים האדומים בריאיון לכלי התקשורת בבריטניה - ובריאיון שהעניקה לאתר הדיילי סטאר, סירי דהאל נתנה הצצה לחלק מהבקשות הכי הזויות שהיא מקבלת מהמעריצים שלה בפלטפורמת התוכן האינטרנטית.

"יש המון דברים שאני לעולם לא אעשה ובגללם אני לא מוכנה לסכן את הבריאות שלי", סיפרה סירי. "אנשים מבקשים ממני לעשות סרטוני 'סקאט' (משחק בצואה) או סרטונים עם דם ואני דוחה את זה מיד. גם סאדו-מאזו הוא קו אדום בשבילי".

View this post on Instagram

A post shared by Siri Dahl (@therealsiri.ps)

View this post on Instagram

A post shared by Siri Dahl (@therealsiri.ps)

סירי, בת 32 ממינסוטה שבצפון ארה"ב, עובדת גם בתור שחקנית פורנו. היא התחילה את הקריירה שלה בשנת 2012, ואז החליטה לקחת הפסקה שלוש שנים מאוחר יותר. למרות זאת, היא חזרה להשתתף בהפקות בינואר 2020 וממשיכה גם היום לשחק בסרטי פורנו. בנוסף, אושיית האונלי פאנס גם מנחה את "After Adult" מאז שנת 2018 - פודקאסט שעוסק בתעשיית הפורנו האמריקאית.

מעבר למשחקים בצואה, דם וסאדו-מאזו, סירי הוסיפה שיש כל מיני פטישים שמפתיעים אותה מפעם לפעם. "יש אנשים עם אובססיה ביזארית להתעברות", ציינה. "אלו אנשים שמה שעושה להם את זה הוא להכניס מישהי להיריון. מעולם לא פגשתי אנשים כאלה באופן אישי, אבל שמעתי לא מעט סיפורים".

View this post on Instagram

A post shared by Siri Dahl (@therealsiri.ps)

סירי מספרת גם שהשנה האחרונה הייתה מאוד מוצלחת עבורה, למרות התפרצות נגיף הקורונה. "אני יודעת שפורנוגרפיה עזרה לאנשים לא מעט בתקופות הסגר. אני מקבלת מאנשים הודעות אישיות כל הזמן ואני שמחה שאני יכולה לספק לאנשים מעט אסקפיזם בתקופה הקשה הזו. זה ללא ספק גרם לי להעריך את העבודה שלי הרבה יותר".