"כדאי מאד שתתרחקו מהעיצוב הזה": אמן קעקועים אמריקאי חשף לאחרונה את העיצובים הפופולריים ביותר שכנראה תתחרטו עליהם בעוד 10 שנים. בסדרת פוסטים בחשבון הטיקטוק שלו, הרשל ל. קרסקו הציג כמה סגנונות מאוסים שהוא ראה כבר מיליון פעמים וגם עיצובים שככל הנראה כבר לא יראו כל כך טוב בעוד כמה שנים.

"אולי תחכו לפני שאתם עושים קעקוע עם סמל של אינסוף", אמר בסרטון שנצפה כבר יותר מ-3.6 מיליון פעמים. לאחר מכן, הוא הזהיר את העוקבים שלו מכך שקעקועים דקים (או Micro Tattoos) לא מתיישנים כל כך טוב. מעבר לזה, הוא הוסיף כמה עיצובים נוספים אותם ראה כבר אינספור פעמים – כולל אחד של ורד עם עלי כותרת ממזומן.

@rockrollg

Did I get these right? Part 2 coming soon ##tattooartist ##KeepItRealMeals ##latinxcreatives ##tattooartistsoftiktok

♬ So Fine - Trees and Lucy

הפוסט המקורי הצליח כל כך ברשת החברתית שקרסקו החליט לעשות סרטון המשך עם 4 עיצובים נוספים שכנראה תתחרטו עליהם. "מי זוכר את העיצוב הפופולרי הזה?", שאל המקעקע והציג עיצוב של צלליות ציפורים מתעופפות מנוצה.

קרסקו ציין בהמשך גם שאתם כנראה תתחרטו על קעקוע של ברקוד והוסיף: "אתם לא מבינים כמה קעקועים כאלה הייתי צריך לכסות". כמו כן, הוא סיפר בהמשך שגם על עיצוב חצים דקיקים אתם יכולים לוותר ואמר: "החצים האלה עושים לי התקף חרדה".

@rockrollg

POV: you have a tattoo from this list           ##tattootok ##tattoohumor ##latinxcreatives ##chicano

♬ love - lofi.samurai

הסרטון נצפה מאז יותר מ-231 אלף פעמים, קיבל מעל ל-12 אלף לייקים ועשרות תגובות – חלקן מגולשים שהוסיפו עיצובים מאוסים משלהם. "איך שכחת את הזאב שמיילל לירח על הכתף?", שאל אחד הגולשים. בינתיים, גולשת אחרת כתבה: "ציפיתי לראות פה כמה שמות של אקסים. מפתיע".

בין התגובות היו גם גולשים שביקרו את קרסקו על הטון השיפוטי של הפוסטים. על כן, המקעקע הדגיש: "הכל בצחוק והרבה אהבה חברים. היופי הוא בעיני המתבונן. אם הייתי עושה סרטון על הקעקועים שלי, היה יוצא לי סרט באורך מלא – אבל אני עדיין אוהב אותם. ואם אתם אוהבים את הקעקועים שלכם, זה כל מה שמשנה".