תושבת תאילנד מצאה את עצמה לאחרונה במרכזה של תסבוכת יוצאת דופן עם בעלה, שמצא דרך מפתיעה להתמודד עם בעיית האין-אונות שלו. האישה בת ה-43, שפרטי זהותה לא הותרו לפרסום, תיארה לאחרונה לשוטרים איך הליבידו של בעלה יצא משליטה אחרי שזה התחיל לשתות מי קוקוס שנמכר בדוכן פירות בעיר נה מואנג שבאזור קוסמוי.

בעדותה, סיפרה האישה שבעלה בן ה-64 הפך תוך לילה מאדם שמתמודד עם אין-אונות לאדם שרוצה לקיים יחסי מין בכל יום – ולפעמים אפילו כמה פעמים ביום, ולטענתה הוא התמכר למשקה החדש שהפך מבחינתה למטרד של ממש בחדר השינה.

"שני סשנים במיטה לא מספיקים לו", סיפרה האישה לשוטרים. "אם הוא לא מסופק מינית, הוא יכול לדרוש ממני סקס אפילו ארבע פעמים ביום ועדיין לרצות עוד קצת סקס לפני שהולכים לישון", טענה האישה שמשום החליטה שהדבר הכי נכון לעשות הוא להגיש תלונה במשטרה.

הסיפור הביזארי תפס מהר מאוד את רוב הכותרות של כלי התקשורת בתאילנד, וגרם לאינספור גברים לרוץ אל דוכן המיצים המדובר, אז וונדי פואפונפרק, בעלת הדוכן בת ה-43, סיפרה שבעקבות הפרשה מאות אנשים מגיעים אליה, רוכשים 4 כוסות מי קוקוס ושותים אותן אחת אחרי השנייה.

"אנשים רוצים ללכת מפה כמו הבחור ההוא שמשגע את אשתו", סיפרה וונדי שמוכרת כוס מיץ במחיר של 20 באט (שניים וחצי שקלים), ובינתיים, ד"ר קמפננט פורניקוריי, רופאת משפחה מהאזור, התייחסה לפרשה ואמרה שיכול להיות שמי הקוקוס מגבירים את היצר המיני על ידי יצור ההורמונים מוגבר. "צריך לחקור את התופעה לעומק. עדיין לא ברור מה ההשפעות האמיתיות של המים האלה, אך כנראה שהם מגבירים את הייצור של טסטוסטרון בגוף".