גבר אפריקאי מצא את עצמו לאחרונה מאושפז ונלחם על חייו בבית החולים בעיר מגוריו אחרי שמתיחה מופרעת שעשה לחברו קיבלה תפנית מחרידה. על פי הדיווחים בכלי התקשורת בגאנה, ג'ון קווסי בן ה-27 נלחם בימים אלה על חייו לאחר שחברו, ג'ון אבייקו, קטע לו את איבר המין באמצעות סכין בשיאו של ויכוח שהתלהט.

התקרית החמורה ארעה לאחר שקורבן התקיפה מתח את חברו. אז בעצם קרה שם? מתברר שאבייקו התארח בביתו של קווסי, ובשלב מסוים הוא נכנס לחדר האמבטיה בשביל להתקלח, אלא לפתע המארח התחיל לצרוח באימה וצעק לחברו לצאת החוצה. אבייקו אז רץ לסלון בבהלה, שם קווסי חיכה לו עם מצלמה, צילם אותו עירום והחל להתפוצץ מצחוק.

על פי חקירת המשטרה, אבייקו ממש לא אהב את התעלול ודרש מחברו למחוק את התמונה – אך זה סירב לעשות זאת בכל תוקף. מאוחר יותר באותו היום אבייקו דרש פעם נוספת מקווסי למחוק את התמונה, אבל הוא שוב סירב, והפעם אפילו איים לשלוח אותה לחברה שלו.

אבייקו כמובן לא ויתר, ובשלב הזה ניסה לחטוף את המצלמה בכוח, ובין השניים התפתח עימות פיזי שהסתיים בכך שהחשוד דקר את חברו בירך עם סכין ובהמשך קטע לו הפין. אז, כשקווסי שכב שותת דם על הרצפה, אבייקו לקח את המצלמה ומחק את התמונה.

זמן קצר לאחר מכן, עם הגעת כוחות ההצלה למקום האירוע, אבייקו נעצר על ידי כוחות המשטרה שהוזעקו גם הם למקום, ועל פי כלי התקשורת בארצו טרם דווח במה הוא מואשם, בזמן שקווסי עדיין מאושפז כאמור בבית החולים  ומצבו מוסיף להיות אנוש.