תושבת בריטניה מצאה את עצמה לאחרונה במרכזה של תסבוכת מביכה ברשת, אחרי שמכרה את קונסולת המשחקים הישנה של אחד מילדיה – יחד עם חפץ "יקר מאוד לליבה".

שרה פוגו, בת 34 מאזור יורקשייר, סיפרה בשיחה עם כתבים מקומיים עד כמה היא הובכה לגלות שהגבר שקנה ממנה את קונסולת המגה-דרייב של בנה ב-25 ליש"ט - מצא בפנים גם את הוויברטור האישי שלה.

"הייתי מאוד מבולבלת כשקיבלתי ממנו את ההודעה, אבל ברגע שהוא שלח לי תמונה של זה חשבתי לעצמי: 'אוי לא!'", מספרת פוגו, "באותו רגע רציתי למות מרוב בושה, אבל גם לא הפסקתי לצחוק. דברים כאלה יכולים לקרות רק לי".

פוגו סיפרה שבדיעבד היא באמת חשבה שהקופסה של קונסולת המשחקים כבדה מדי, אבל הייתה בטוחה שזה בגלל השלטים שלה, והיום היא מספרת שהיא מצרה מאוד על האובדן של צעצוע המין שלה ולא תעז לבקש אותו שוב חזרה. "לא היה אכפת לי אם זה היה משהו קטן, אבל זה מכשיר יקר מאוד", סיפרה. "קיבלתי אותו אחרי שזכיתי באיזה הגרלה. הוא שווה בערך פי שניים ממה שמכרתי את הקונסולה".

עוד מספרת פוגו שבהתחלה היא כן ביקשה מהקונה להחזיר לה את הוויברטור, אבל ההעברה לא יצאה לפועל – להערכתה, בגלל שהוא חשב שהיא צוחקת, ונכון להיום היא כבר לא רוצה את המכשיר בחזרה. "יצאה לו יופי של עסקה", היא מוסיפה. "למזלי, מי שקיבל את זה היה גבר ולא איזה ילד". אופסי.