זוג תיירים נאלצו להתנצל בפני הציבור התאילנדי לאחר שנתפסו מקיימים יחסי מין על חוף הים. התקרית התחוללה כמה שעות אחרי הסילבסטר, כאשר תושב מקומי זיהה את הצמד השיכור שוכבים על חופה של עיר הנופש פאטאיה.

התיעוד הסוער הגיע בסופו של דבר לידיה של המשטרה המקומית שפתחה בחקירה. תוך כמה ימים, שני העבריינים זוהו בעזרת מצלמות האבטחה באזור בתור רומן גריגורנקו (26) ודריה וינוגרדובה (19), שני תיירים שהגיעו מרוסיה. בתחילת השבוע, הם נעצרו באשמת התערטלות בציבור ונאלצו להתנצל באופן פומבי.

פיאפונג אנסרן, מפקד תחנת המשטרה, התייחס לתקרית ואמר כי שני העצורים הודו שהם באמת אלו שצולמו על החוף. "הם טענו כי הם עזבו בר מקומי והמשיכו לשתות על החוף", אמר הקצין. "בשלב מסוים, הם חשו גירוי מיני והחלו לקיים יחסי מין. לטענתם, הם לא הבינו איפה הם נמצאים כי הם היו שיכורים. בזמן האקט, שארך כ-30 שניות, אחד התושבים צילם אותם".

בתיעוד של ההתנצלות ניתן לראות את הצמד עם מסכות על פניהם בשביל להסתיר את זהותם. חוקרים מספרים שהגבר הגיע עם אותה החולצה שלבש בערב הסילבסטר, עליה הוטבע הלוגו של האתר Pornhub. "אני מצטער שפגעתי בתושבים", אמר רומן לשוטרים. "אנחנו מצטערים שפגענו במוניטין של העיר. אנחנו מצטערים".

שני החשודים נדרשו לשלם את הקנס המקסימלי בעוון התערטלות בציבור בתאילנד, אשר עומד על 5,000 באט (כ-165 דולר). לאחר מכן, הם שוחררו מתחנת המשטרה.