סטודנטית צעירה מארה"ב הובכה בטירוף לאחרונה אחרי שאמה הזמינה לשתיהן נופש במה שהתברר להיות בית מלון לזוגות שהתחביב הכי גדול שלהם הוא חילויפ זוגות (או סווינגרים בלשון חופשית יותר). שייני בל, בת ה-23 מאורלנדו שבפלורידה, העלתה תיעוד מהחדר אליו הגיעה עם אמה לחשבון הטיק טוק שלה - שהפך תוך זמן קצר לוויראלי.

בשורת הטקסט של הסרטון נכתב: "אמא שלי הזמינה לנו מלון במיאמי ולא ידעה שהוא מיועד לאנשים קינקיים", ובהמשך היא חשפה את כל הפיצ'רים של החדר, שכוללים מראה ענקית על התקרה, ערכות סקס שונות, צעצועי מין על חשבון הבית, אמצעי מניעה ובר מפוצץ בוודקה ושמפניה.

@chaneybelle

guess where I’m at... ##miami

♬ Sex and the City (Main Theme) - TV Sounds Unlimited

View this post on Instagram

A post shared by (@chaneybelle_)

הסרטון ההורס עלה לחשבון הטיק טוק של בל רק אתמול, וכבר נצפה יותר מ-2.6 מיליון פעמים, גרף למעלה מ-403 אלף לייקים וקיבל יותר מ-2,600 תגובות – הרבה מהן מאנשים שנחרדו מהסיטואציה הביזארית.

"הו אלוהים!", כתב אחד הגולשים. "מה שלא תעשי רק אל תגעי במיטה!", וגולשת אחרת כתבה שתקרית דומה כמעט קרתה לה ולאמה, לפני שהיא הבינה שמדובר ב"מלון לחולי מין". בינתיים, גולש אחר הוסיף: "נו טוב, לפחות זה אומר שהמיטה כנראה נוחה ואי אפשר לשמוע רעש מהחדרים האחרים".

אגב, זו לא הפעם הראשונה שאורח מקבל הפתעה מאוד לא שגרתית בחדר המלון שלו, אחרי שבנובמבר 2019 סרטון של השחקן הבריטי סקוט פייג' הפך לוויראלי כשמצא בשירותים של החדר שלו שני צעצועי מין עצומים. "מה אני אמור לעשות?", שאל את הגולשים. "להביא אותם למחלקת אבידות ומציאות? מה אני עושה עכשיו?!".