בני זוג תושבי בריטניה הפכו בשבוע האחרון לאחד הסיפורים הויראליים הכי מצחיקים (ומביכים) ברשת לאחר ששלחו להוריהם תמונה מחופשתם – זאת מבלי להבין שהיא הכילה פרט אחד קטנקן שהיה עדיף שיישאר מחוץ לפריים.

השניים, שניצלו את אחד הערבים בהם יצאו לבלות כדי לצלם סלפי מול המראה, החליטו לשלוח את התמונה להוריהם בהודעת וואטסאפ שנשלחה לאמה של הצעירה, קלסי, בת ה-22. 

"אבא אמר שהתמונות נהדרות", ענתה חזרה אמה של הצעירה כשקיבלה את התמונה, והסויפה: "אה, נחמד לראות גם את בקבוק הדורקס שלכם", כתבה האם הבדחנית (שלא לומר פאדחנית) שפלפלה את ההודעה עם כמה אימוגי'ס של סמיילי בוכה מצחוק. 

אגב, אם טרם שמתם לב מה "לא בסדר" בתמונה, שימו לב כי בצדה התחתון ניתן לראות ג'ל לובריקציה (סיכוך) בטעם תות עומד על השידה שמתחת לראי – מסוג הדברים שלחלוטין היו צריכים להיחתך ולהישאר מחוץ לתמונה.

בהמשך השיחה בין הצעירה לאמה, ניתן לראות איך קלסי מנסה לתקן את המצב וטוענת כי מדובר בכלל ב"קרם הברכיים של אליוט (בן זוגה)". מיותר כנראה לציין שזה לא ממש עבד לה. "אבא התמקד על הבקבוק!", כתבה האם,  וקלסי שלחה בתגובה שרשרת אימוג'יס של פרצופים צוחקים והוסיפה: "אליוט מזועזע כרגע".

ההתכתבות המביכה גם כך כנראה לא הספיקה לקלסי, שהחליטה לקחת את כל הסיפור הזה צעד אחד קדימה, ובתחילת השבוע העלתה את התמונה ואת ההתכתבות לחשבון הטוויטר שלה, ותוך זמן קצר, הציוץ הפך לוויראלי עם יותר מ-59 אלף לייקים, למעלה מ-5,200 שיתופים ומאות תגובות.

 

קלסי (צילום: _k3lsxo, twitter)
"אבא התמקד על הבקבוק!" | צילום: _k3lsxo, twitter

"הו לא! איך תחזרו עכשיו הביתה", כתבה אחת הגולשות, וגולש נוסף הגיב לתמונה ואמר כי "אומנות החיתוך" היא דבר אמיתי לחלוטין, בזמן שאחד אחר כתב: "היא אמורה לדעת כבר בשלב הזה שאבות עם בנות הם כמו ה-FBI". ואנחנו? בעיקר צחקנו בקול.