מנער צנום ששקל בקושי 70 ק"ג לשרירן מאסיבי עם מאות אלפי עוקבים באינסטגרם: דיווי ברנס (29), שרירן תושב אריזונה, ריסק את האינטרנט כשפרסם תמונה שלו שצולמה לפני 9 שנים, רגע לפני שהתחיל להתאמן באופן אינטנסיבי. כעת, המהפך שלו קיצוני כל כך שבקושי ניתן לזהות אותו מאותה תקופה.

ברנס מספר כי היום הוא מסוגל להרים יותר מ-230 ק"ג בדחיקת חזה ומרוויח מעל ל-100 אלף דולרים בשנה מחסויות ברשתות החברתיות רק בגלל הופעתו החיצונית. למרות זאת, הוא מספר שלהיות אושיית פיטנס ברשת זה לא תמיד כזה כיף כמו שהייתם מצפים.

View this post on Instagram

A post shared by Davy Michael B. (@davymichael) on

View this post on Instagram

A post shared by Davy Michael B. (@davymichael) on

בריאיון שהעניק לכלי התקשורת בארצו, ברנס סיפר כי הוא מוצף מדי יום בהודעות אישיות – ולא כולן חיוביות כל כך. "גברים ונשים כאחד שולחים לי הודעות שנאה ברשת", סיפר ברנס. "חלק מההודעות הן בגלל איך שאני נראה, בזמן שאחרות נשלחות בגלל דברים שאני מאמין בהם. מעבר לזה, יש גם את תמונות העירום".

ברנס מוסיף כי נשים נוהגות לשלוח לו תמונות עירום בסנאפצ'אט ובאינסטגרם על בסיס יומיומי, אבל הוא אף פעם לא עונה להן. "אני לעולם לא מגיב כי אני יודע שזה רק יעשה לי צרות. אני משתדל ככל הניתן להימנע מהפיתוי הזה, בשביל בורא עולם וגם למען אשתי לה אני נשוי כבר 5 שנים".

View this post on Instagram

A post shared by Custom Tile Installation (@muscletile) on

ברנס טוען כאמור שהוא מרוויח בסביבות ה-1,000 דולרים על כל פוסט ממומן באינסטגרם, ומעבר להכנסה שלו ברשת, הוא מתפרנס גם בתור קבלן רצפות – שם הוא מרוויח מדי שנה כ-50 אלף דולרים.

למרות זאת, הוא מדגיש שהכסף הוא לא מה שנותן לו מוטיבציה לעסוק בפיטנס, אלא הרצון לתת לאחרים השראה לעסוק באימון גופני. אז מה אתם אומרים, קיבלתם השראה? כי אנחנו בדרך לשם.