אתם יודעים איך זה עם אנשים שעושים סקס בפומבי: אי אפשר איתם, ואי אפשר בלעדיהם. אמנם רוב זוגות הנאהבים שמחליטים לקחת את הנעשה בחדר המיטות גם אל המרחב הציבורי עוברים על החוק ומסתכנים במעצר על התערטלות בציבור, אבל לא זוכים לגורל אכזר יותר מזה - מקסימום הופכים לכוכבים של סרטון ויראלי.

הזוג שטוף ההורמונים מהסרטון הבא, לעומת זאת, הופתעו לגלות שדברים רעים יותר יכולים לקרות כשמחליטים לעשות סקס בציבור.

בסרטון שהפך לוויראלי באיטליה נראה זוג מקיים יחסי מין על החוף בסלרנו, שנמצא במחוז קמפניה שבדרום המדינה. הזוג בחר ברצועת חוף מבודדת יחסית, המוקפת באבנים ובשוברי-גלים, כנראה מתוך מחשבה שאף אחד לא יכול לראות אותם.

עצם העובדה שאתם קוראים את הכתבה הזו כבר גילתה לכם שהמחשבה הזו הייתה שגויה - אבל זה לא הסוף: כי באותו רגע אז נכנסת לפריים חבורה של נערים, שמתחילה לצחוק עליהם - ולזרוק עליהם אבנים.

הסרטון הופץ מהר מאוד ברשתות החברתיות באיטליה עם הכיתוב "יש אנשים שעושים סקס מול ילדים וזקנים על החוף - ובינתיים תיכוניסטים זורקים עליהם אבנים. אין גבול לבושה", והתגובות אליו היו חלוקות: חלק מהגולשים אכן הזדעזעו מעצם הרעיון של לעשות סקס בפומבי, אבל אחרים לא פטרו מאשמה גם את אלו שצפו, את מי שצילם - ושלא נדבר בכלל על הנערים שזרקו את האבנים.

מגיב אחד כתב: "אנשים אלימים שלא מסוגלים לראות אנשים אחרים חווים רגע של הנאה, אבל אז רצים לראות YouPorn", ומגיב אחר כתב: "אנחנו בהלם מסקס על החוף, אבל לא מופתעים לראות את כל האשפה שאנחנו משאירים מאחור בלי לנקות כשאנחנו הולכים הביתה".

בקיצור, אף אחד לא יצא טוב בסיפור הזה - לא הזוג, לא הנערים, לא הצלם, וגם לא אתם שם בבית שהלכתם מתישהו בחייכם לים. סתם, אנחנו צוחקים כמובן.