"אני בהלם שזה כמה שאת מרוויחה שם": מלצרית ברשת המסעדות האמריקאית Hooters הדהימה את הגולשים ברשת אחרי שחשפה כמה היא מרוויחה בשבוע. בפוסט שעלה לחשבון הטיקטוק שלה, קירסטן סונגר, תושבת דרום קרוליינה, סיפרה שהיא אמנם מרוויחה שכר קבוע של כמה דולרים בודדים לשעה, אבל הטיפים היומיים שלה יכולים להגיע למאות דולרים.

"זו הכמות שאני מרוויחה בשבוע אחד ב-Hooters", כתבה סונגר, סטודנטית לרפואה במקצועה. "אני חושבת שזה שבוע טוב להראות לכם כי היו לי משמרות טובות וגם משמרות לא כל כך טובות". לטענתה, ביום ראשון היא הרוויחה 408$ רק מטיפים בזמן שעבדה בבר, בזמן שביום שני היא הרוויחה 350$ על משמרת כפולה (300 על המחצית הראשונה ורק 50 בשנייה). ביום שלישי היא הרוויחה 190$ מטיפים על משמרת של 6 שעות, בעוד שביום רביעי היא הרוויחה 50$ על משמרת של 4 שעות.

בימי חמישי, כך לטענתה, היא נחה בביתה, בזמן שביום שישי היא השתתפה ביום צילומים ללוח השנה של הרשת – שם היא הרוויחה 50$ על 5 שעות עבודה. ביום שבת היא הרוויחה 260$ מטיפים, ובסך הכל בשבוע אחד עשתה סונגר 1,308 דולר רק מטיפים ויום צילום (כ-4,000 שקלים).

@theflathootersgirl

Drop any questions you have about working at hooters :) ##hooters ##thehootersway ##bartender ##server ##tips ##NightDoneRight ##calendar

♬ Super Mario Sunshine - Delfino Plaza - Super Guitar Bros

הפוסט של סונגר נצפה מאז יותר מ-247 אלף פעמים בטיקטוק וקיבל קרוב ל-10,000 לייקים מהגולשים, ומעבר לזה הסרטון קיבל יותר מ-200 תגובות, חלקם מאנשים שנדהמו מהשכר השעתי הזעום שהיא מקבלת.

"רגע, כמה את מקבלת לשעה?!", כתבה אחת הגולשות. "אולי זה רק בגלל שאני גרה בקליפורניה, אבל זה ממש מעט, לא?". בינתיים, גולשת אחרת ציינה: "אלוהים ישמור. גם אני הייתי מרוויחה 2.13 דולר לשעה כשהייתי מלצרית... לפני 21 שנה!". למרות זאת, גולשים אחרים סיפרו שבדרום קרוליינה החוקים מעט שונים משאר ארה"ב בכל הנוגע לשכר וטיפים.

"אף על פי שהשכר השעתי במדינה גבוה יותר מזה, החוק הפדרלי אומר שמלצריות משתכרות ב-2.13 דולר לשעה לא כולל הטיפים שלהן", כתב אחד הגולשים. "גם בסרטון היא בכלל לא משכללת את השכר השעתי שלה. זה 1,300 דולר בשבוע סביר רק מטיפים. זה עדיין הרבה כסף".