"בגד הים הזה גורם לי להרגיש חושנית": שיילה פונג, דוגמנית האינסטגרם הקובנית, ממשיכה להטריף את העוקבים שלה עם בגדי הים הזעירים שלה - והפעם, בסלפי מול המראה עם מיקרו ביקיני בצבע ורוד.

בתיאור הפוסט, שצבר כבר יותר מ-21 אלף לייקים, כתבה פונג: "הנה תמונות מסט הצילומים המאוחר שהשתתפתי בו למען המעריצים שלי". שמה שעות אחרי זה, היא כבר שוחחה עם כתבי אתר הדיילי סטאר הבריטי לגבי בגד הים הייחודי שעיצבה בעצמה ומעורר לא מעט רעש ברשת.

View this post on Instagram

A post shared by SHEYLA FONG (@misscubandoll)

"בגד הים הזעיר הוא מעולה לשימוש וגורם לי להרגיש הכי סקסית", סיפרה פונג. "אני מרגישה ערומה לחלוטין, אבל אני לא. התחושה הזאת מגבירה את החשק המיני בקרב גברים אפילו עוד יותר – ואני חושבת שכבר הצלחתי להוכיח את זה".

פונג, שחשבונה באינסטגרם מונה יותר מ-1.1 מיליון עוקבים, הפכה לפופולרית ברשת בעיקר בגלל התמונות החושניות שהיא נוהגת להעלות לחשבונות הסושיאל שלה - ולאחרונה, היא עלתה לכותרות אחרי שהודיעה שבכוונתה לקבוע שיא גינס עבור בגד הים הקטן ביותר בהיסטוריה.

View this post on Instagram

A post shared by SHEYLA FONG (@misscubandoll)

"בגד הים אמנם נועז מאוד, אבל מאוד נוח", היא סיפרה אז והוסיפה שחתיכות הבד שמכסות את החזה והמפשעה נמדדו ברוחב של 3 סנטימטרים בלבד. "זאת תהיה זכות גדולה עבורי להיכנס לספר השיאים של גינס עם בגד הים שלי. אני משוכנעת שאף אחד לא מסוגל לייצר ביקיני צר יותר מזה או ללבוש דגם צר יותר ממה שאני עיצבתי".