"אני אוהבת לזעזע אנשים ואני אוהבת שהמעריצים שלי מזעזעים אותי": אושיית הרשת אמילי נייט חשפה לאחרונה חלק מהבקשות ההזויות שהיא מקבלת מהעוקבים שלה ברשתות החברתיות – וכוללות משלוחים של תחתונים משומשים ואפילו צנצנות עם מי האמבטיה שלה.

בשיחה עם כלי התקשורת הבריטיים, בת ה-21 מלוס אנג'לס סיפרה שהיא יכולה להרוויח אלפי דולרים מדי שבוע רק מבקשות המעריצים שלה.

"אני מקבלת בקשות משוגעות", סיפרה נייט. "חלק מהאנשים רוצים תמונות של כפות הרגליים שלי, אחרים רוצים לראות אותי תוקעת גרעפסים מול המצלמה ויש גם כמה שביקשו שאני אשלח להם סרטונים בהם אני ישנה".

View this post on Instagram

A post shared by Emily knight (@emily_knight.tv) on

View this post on Instagram

A post shared by Emily knight (@emily_knight.tv) on

אמילי הוסיפה שהמעריצים שלה משלמים לפעמים מאות דולרים עבור הבקשות שלהם. "אני מוכרת חפצים בעלויות שונות", אמרה. "אני גובה 250 דולר לתחתונים שלבשתי יום אחד, 500 דולר לתחתונים שלבשתי יומיים ו-1,000 דולרים על תחתונים ממש משומשים".

וזה לא עוצר שם: "אני גובה 20 דולר עבור תמונות של כפות הרגליים שלי ו-50 דולר סרטון שלהן. על סרטונים בהם אני תוקעת גרעפסים או פלוצים אני גובה 50 דולר ואם אני עירומה - אז 150 דולר. סרטונים בהם אני ישנה עולים 20 דולר לדקה". מה אומרים? לא אומרים.

View this post on Instagram

A post shared by Emily knight (@emily_knight.tv) on

אמילי מספרת שבעבר היא עבדה בתור מעצבת שיער במספרה והרוויחה משכורת מינימום, וכיום היא יכולה להגיע ל-10,000 דולר בשבוע אחד רק מהמכירות שלה אונליין – ואין לה שום בעיה עם זה.

"אני יודעת שיש אנשים חושבים שמה שאני עושה זה מביש, אבל אני חושבת שזה מעצים", היא סיפרה. "התחושה של להיות אישה אטרקטיבית ברשת, עם מיליוני מעריצים, גורמת לי להרגיש טוב עם עצמי. אני אוהבת את התחושה שאלפי אנשים ישלמו כסף טוב בשביל מי האמבטיה שלי – הביטחון העצמי שלי מעולם לא היה גבוה כל כך".