סערה בדרום ארה"ב: רשויות האכיפה במדינה עצרו לאחרונה שלושה חשודים באשמת התערטלות במקום ציבורי, אחרי שנתפסו מקיימים יחסי מין באחת הכנסיות במדינת לואיזיאנה.

תושבי העיירה פרל ריבר, שם התרחש האירוע יוצא הדופן, נדהמו לגלות בשבוע שעבר כי כוחות המשטרה עצרו את הכומר המקומי, טרוויס קלארק (37), אחרי שנתפס כשהוא מקיים יחסי מין עם שתי נשים על המזבח של כנסיית סיינט פיטר אנד פול בעיר.

מממצאי חקירת המשטרה עולה כי שתי הנשים שבילו יחד עם הכומר הן מינדי דיקסון, שחקנית פורנו בת 41, ומליסה צ'אנג, מדריכת BDSM בת 23, ועל פי הדיווחים, השלישייה נעצרה על ידי המשטרה לאחר שעוברי אורח ראו אותם מקיימים יחסי מין על המזבח הרבה אחרי שעות הפעילות של הכנסייה.

השוטרים שעצרו את שלושת החשודים החרימו במקום שורה של חפצים ששימשו אותם תוך כדי האקט, כולל צעצועי מין, חצובה עם מצלמה שתיעדה את האקט עצמו ואפילו פנסים שנועדו להאיר את הסט.

 

טרוויס קלארק (צילום: VK: plohie_novosti_mc)
מימין: מינדי דיקסון ומליסה צ'אנג | צילום: VK: plohie_novosti_mc

שלושת החשודים נלקחו מיד לחקירה, ובמהלכה הם הודו כי זה היה אקט מיני שנעשה בהסכמה מלאה, ובהמשך שתי הנשים טענו כי הן הוזמנו למקום על ידי הכומר בשביל "לבצע משחק תפקידים" וזה הרשה להן לתעד את הכל.

שלושת המעורבים נעצרו בעוון התערטלות במקום ציבורי ושוחררו מאוחר יותר בערבות (25 אלף דולרים לכומר קלארק ו-7,500 דולרים לכל אחת מהנשים), ומיותר לציין שהתקרית זעזעה את בני הקהילה, כולל הארכיבישוף גרגורי מייקל איימונד שהגדיר את מעשיו של הכומר כ"שטניים".

"ההתנהגות שלו הייתה בלתי מתקבלת על הדעת", אמר איימונד בהודעה לתקשורת. "חילול המזבח היה שטני לחלוטין. פועלו עורר בי זעם, וכאשר כל הפרטים הובאו לתשומת ליבי, הוריתי לקחת את המזבח מהמקום ולשרוף אותו", סיפר הארכיבישוף שלפני מספר ימים חנך במקום מזבח חדש.