"עשיתי את הקעקוע הזה בגיל 16 או 17 – לא היה לי שום מושג מה המשמעות שלו": אושיית רשת גרמנייה חשפה לאחרונה את תוכניתה להסיר אחת ולתמיד את הקעקוע פוגעני שחרטו לה על אזור המפשעה שלה - ומעורר זעם רב ברחבי גרמניה.

ג'יל הרדנר, דוגמנית גלאמור בת 31, טיפחה לעצמה חשבון אינסטגרם פופולרי למדי לאורך השנים עם קרוב ל-2 מיליון עוקבים. למרות זאת, היא טוענת שכבר למעלה מחמש שנים היא נקלעת בכל פעם מחדש לשערוריות בגלל הקעקוע שלה - איור של ה"רייכסדלר" - סמל העיט של הרייך ה-3.

בריאיון עם הצהובון הגרמני BILD, הרדנר טענה שעשתה את הקעקוע בצעירותה ולא הייתה מודעת לסימבוליות הבעייתית שלו. "חברה שלי עשתה קעקוע של עיט רומי על הבטן שלה וחשבתי שזה יפה מאוד", היא סיפרה. "אז החלטתי לעשות גם אחד. רק מאוחר יותר גיליתי שזה העיט של המפלגה הנאצית".

הרדנר הוסיפה כי הקעקוע נחשף לראשונה בשנת 2015 בחשבון האינסטגרם שלה, ומאז, היא מתקשה להשיג עבודות דוגמנות. לטענתה, הקעקוע מציג רק את חלקו העליון של העיט, ללא הסמל של צלב הקרס, ולמרות זאת, הקעקוע הרס לה את הקריירה ואפילו גרם לה לקבל איומי רצח מגולשים.

View this post on Instagram

A post shared by Miss Hardener (@jill.hardener) on

"מאז שאנשים גילו את הקעקוע על גופי אני מתקשה להשיג עבודות דוגמנות במגזינים או אצל צלמים", היא סיפרה. "ניסיתי להסיר אותו כמה פעמים, אבל כל הפרוצדורות כשלו. לכן, החלטתי לגשת למנתח פלסטי שיסיר אותו לחלוטין".