פרו: סרטון יוצא דופן שצולם במצלמת אבטחה באחד הרחובות בבירת המדינה, לימה, הפך ביממה האחרונה לוויראלי בכל אמריקה הלטינית, והוביל את הרשויות במדינה לפתוח בחקירה נגד כוכב הסרטון.

הכוכב, קשישי מקומי שעשה את דרכו ברחובות מחוז סאן מרטין דה פורס, נתקל במהלך דרכו בסולם של עובדי בניין שחסם את דרכו. הוא ניסה לעבור לצדי הסולם, אך גם שם נחסם על ידי חבל שקשרו העובדים. בשלב הזה הוא כבר החל לאבד את סבלנותו.

וכך, כשהבין שאין לו כל דרך לעבור, הוא פשוט החל להכות ולמשוך את הסולם, עד שלפתע אחד העובדים נפל מגובה רב והתרסק על הרצפה. באותו רגע, כפי שניתן ללמוד מהסרטון (חסר הקול), החלה מהומה בין הקשיש לעובד שנפל ועוד גבר שנקלע למקום.

פרסום הסרטון הוביל את הרשויות הפרואניות לחיפוש אחר הקשיש שכמעט והוביל למותו של העובד, והשלב הראשון מבחינתה היה לבדוק עם הגבר שהתרסק האם הוא זיהה את מי שכמעט והרג אותו. "הבחור הצעיר שוכב בבית חולים, מצבו יציב, והוא סיפר למשטרה את כל מה שקרה", סיפר אחד מעדי הראייה במקום לערוץ הטלוויזיה הפרואני 'אמריקה'.

מחקירה ראשונה של המשטרה עולה כי הקשיש הוא אדם מוכר באזור, בעל חנות ממתקים בשוק הסמוך למקום האירוע, והוא צפוי להיות מוזמן לחקירה בימים הקרובים.

בכל הקשור לבריאות העובד שנפל - הוא שוחרר מבית החולים כמה ימים לאחר ההתרסקות, ולשני הצדדים - בערך, שלום.

_OBJ