"כלא היה הדבר הכי טוב שאי פעם קרה לי": שחקנית הפורנו לנה רודס סיפקה לאחרונה הצצה אל ימי הנעורים הפרועים שלה ותיארה כיצד היא הייתה קרובה כל כך לאבד שליטה.

רודס, בת ה-24, חשפה את סיפור עברה השנוי במחלוקת כשהתארחה לראיון בפודקאסט Call Her Daddy ושוחחה בין היתר על מעורבותה בפריצות לבתים ועל השימוש בסמים שהיה חלק ניכר מנעוריה.

"נכנסתי לכלא, כלומר מוסד לעבריינים צעירים, כשהייתי בת 16", סיפרה רודס. "באותה תקופה פשוט הסתובבתי עם האנשים הלא נכונים. אני משיקגו, אז מה אני יכולה לעשות?".  לטענתה של רודס, ששמה האמיתי הוא אמרה מייפל, הכל התחיל כאשר היא התחילה להתרועע עם החברים המפוקפקים של מי שהיה בן זוגה בזמנו.

View this post on Instagram

A post shared by Lana Rhoades (@lanarhoades) on

View this post on Instagram

A post shared by Lana Rhoades (@lanarhoades) on

"הם היו פורצים לבתים ואני הייתי מסתובבת איתם", סיפרה החשקנית הצעירה. "מעולם לא גנבתי משהו מבית של מישהו - לא חפצים ולא כסף. פשוט מאוד חיבבתי את הבחור שיצאתי איתו, אז הייתי מצטרפת אליו כל פעם".

"הייתי מסתובבת עם האנשים הלא נכונים ואני חושבת שעצרו אותי לפחות 20 פעמים לפני ששלחו אותי למוסד לעבריינים צעירים", הוסיפה רודס, "הייתי מזריקה הרואין ובדרך למקום מאוד רע, ולמזלי הצלחתי לחולל שינוי באורח החיים שלי". 

View this post on Instagram

A post shared by Lana Rhoades (@lanarhoades) on

"אחרי שיצאתי משם מהמוסד בוא כלאו אותי, לא נגעתי יותר בסמים, אלכוהול ואפילו לא ביצעתי עברות", סיפרה השחקנית. "אני חושבת שלא הייתי מי שאני היום אם לא היו שולחים אותי לשם. אני חושבת שהזמן שלי שם הציל אותי".

רודס הפכה בשנים האחרונות לאחת השחקניות הפופולריות ביותר במנוע החיפוש של פורנהאב, ומעבר לזה, יש לה יותר מ-12 מיליון עוקבים באינסטגרם (שם היא מתפרנסת מחסויות שונות) ואלפי מעריצים באתר אונלי פאנס (שם היא מוכרת תוכן אקסקלוסיבי בעבור תשלום חודשי קבוע).