ריאן קרימר, תושב ארה"ב, כבש לאחרונה את אתר פורנהאב – והוא עשה זאת הכי רחוק מאיך שנראה לכם שכובשים אתר פורנו. הקומיקאי בן ה-26 פתח חשבון משתמש באתר הסטרימינג הפורנוגרפ, שם הוא נוהג להעלות סרטונים קומיים שלו אשר נצפו עד כה יותר ממיליון פעמים.

הסרטונים של קרימר נמשכים לרוב פחות מדקה ומציגים סיטואציות קומיות שמבוססות על קלישאות של סרטי פורנו. בין הסרטונים הפופולריים ביותר של הקומיקאי ניתן לראות את "אני מציע לך מים (במקרה שאת צמאה אחרי האורגזמה)" וגם את "אני מחבק אותך, אומר שמאוד נהניתי מהזמן שבילינו הערב ואז אני הולך הביתה".

בריאיון לכלי התקשורת בארה"ב סיפר קרימר כי הוא פתח את החשבון המדובר באוקטובר האחרון לאחר שהבחין במודעה באתר הקוראת לאנשים להעלות תוכן תמורת כסף. "אחרי תהליך קצר שבו אישרתי את זהותי, קיבלתי אישור להעלות סרטונים", הוא מספר. לטענתו, הוא לא פתח את החשבון כאקט מחאתי, אלא בעיקר בשביל להצחיק אנשים.

"הופתעתי מאוד מהתגובה החיובית של הגולשים לסרטונים שלי", סיפר קרימר. "אני מקבל המון הודעות מאנשים שכותבים לי: 'היי, רציתי להגיד לך שמאוד הצחקת אותי'. זה נחמד מאוד". ההצלחה של קרימר באתר הייתה גדולה כל כך - שאפילו מנהלי פורנהאב לא הצליחו להתעלם מהתופעה החדשה שפרחה באתר הכחול שלהם.

עם פרסום הריאיון עם קרימר, הייתה זו נציגה מטעם דוברות החברה שמסרה: "אנחנו מקבלים אלינו לאתר יוצרים מכל מיני סוגים. החומרים שריאן מעלה מתקבלים יפה מאוד על ידי הקהילה ואנחנו מעודדים אמנים ויוצרים להצטרף אלינו לפלטפורמה".