"לכולנו יש את החבר הטוב הזה שהיה חוקר ב-FBI בגלגול הקודם": צעירה תושבת ארה"ב שיתפה בטיק טוק איך היא מצאה את חשבון האינסטגרם של בחור אטרקטיבי אותו ראתה למשך כמה דקות ברכבת התחתית – והתגובות לסרטון שלה, היו, איך נגיד, מעורבות.

המשתמשת, שהזדהתה בשם ויקטוריה, תיארה בסרטון את הקושי למצוא זוגיות בתקופה הנוכחית בעיקר בגלל שכל מקומות הבילוי סגורים: "בדרך לדייט עם בחור אחר לגמרי, ראיתי את הבחור החמוד הזה ברכבת התחתית ולמזלי היה לו סימן זיהוי מאוד ברור", כתבה ויקטוריה בצמוד לפוסט שהפך לוויראלי.

מתברר שהיא הצליחה לזהות על תיק הגב שלו פץ' של קבוצת הבייסבול של מכללת איתקה שבניו יורק, ועליו המספר 17. שעות לאחר מכן, כשחזרה לביתה, היא צללה עמוק על מנוע החיפוש של גוגל, וחיפשה מידע על הנבחרת עד שמצאה את השחקן שיישב באותו זמן איתה בקרון.

@vvvicvictoria

We all have that one best friend who was an FBI agent in her past life ##subway ##nyc ##hinge ##boys ##fyp

♬ original sound - Victoria

"אז חיפשתי את השם שלו באינסטגרם ומצאתי אותו, שזה ממש מגניב", אמרה והוסיפה צילום מסך של ההתכתבות הקצרה שלהם. "יש אנשים שקוראים לי סטוקרית, אבל אני רק רוצה להגיד שאני הולכת על מה שאני רוצה ואני חושבת שזו תכונה מאוד חשובה בבחורה".

הסרטון של ויקטוריה נצפה מאז יותר מ-5 מיליון פעמים ברשת החברתית וקיבל למעלה מ-13 אלף תגובות – חלקן מאנשים שהתרשמו מכישורי הבילוש שלה ואחרים שחשבו שהיא טיפה הגזימה. "אם מישהו היה עושה לי דבר כזה, הייתי מתעלפת", כתבה אחת הגולשות, ומשתמש אחר הוסיף: "אני לא מבין מה העניין. הוא במרחק שני צעדים ממך. פשוט תתחילי לדבר איתו".

@vvvicvictoria

##duet with @vvvicvictoria  part 2 as requested @mlb  anyone u can set me up with

♬ original sound - Victoria

אחרי שהסרטון הפך לוויראלי, ויקטוריה פרסמה סרטון נוסף ובו היא עדכנה את הגולשים בהתפתחויות. "שלחתי לו את הווידיאו שלי מטיק טוק של איך שעקבתי אחריו והוא אמר לי שיש לו חברה", אמרה באכזבה. "זה לא מפתיע אותי בכלל. תמיד הבחורים שמוצאים חן בעיניי תפוסים. למרות זאת, אני אומרת לכולם: לכו ותנסו כי למרות שהייתה לו חברה, הסרטון שלי הפך לוויראלי בטיק טוק – שזה הרבה יותר טוב מלמצוא חבר בלאו הכי". פייר? יש בזה משהו.