"איזה שחקנית, אלוהים": סול פרז גרמה השבוע למיליוני העוקבים שלה להחסיר פעימה עם סרטון חדש בחשבון האינסטגרם שלה שמותח את גבולות הטעם הטוב. כאילו, תלוי מה הטעם שלכם כמובן.

החזאית הארגנטינאית בת ה-26 נראית בסרטון כשהיא מנענעת מגבת כתומה מול המצלמה כשלפתע - היא עוזבת אותה, המגבת נופלת - והכל קורה.

מיותר לציין שפרז, אשר מוגדרת בעיני רבים בתור "החזאית הכי יפה בעולם", לא חשפה את עצמה ליותר מ-5 מיליון עוקבים ולבשה חולצת סטרפלס קטנה מאוד עם נקודות. בסיום הסרטון, פרז שולפת בקבוק של מותג הקולה Secco ואומרת למצלמה "Oh my God!". כן, זאת הייתה פרסומת.

View this post on Instagram

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) on

View this post on Instagram

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) on

הסרטון הפך עד מהרה לאחד הפוסט הפופולריים ביותר של החזאית, עם יותר מ-1.7 מיליון צפיות ולמעלה מ-5,500 תגובות מהגולשים – וחלקם היו מאוד מבולבלים. "בחיי שלא ציפיתי שתשלפי בסוף בקבוק קולה", כתב אחד העוקבים, ועוקב נוסף כתב שהוא אהב מאוד את הסרטון, אבל הוא עדיין לא מבין מה הקשר למותג השתייה.

עוקבים אדוקים של החזאית הארגנטינאית ודאי יודעים שזו לא הפעם שראשונה שהיא העלתה סרטון עם מותג הקולה המקומי. לפני כשבועיים, פרז העלתה סרטון שבו היא רוקדת לצלילי Genie in a Bottle של כריסטינה אגיולרה, כשבחזית השוט יש בקבוק של קולה Secco.

View this post on Instagram

A post shared by Sol Perez (@lasobrideperez) on

פרז מוכרת ברחבי האינטרנט בתור אחת החזאיות הסקסיות בתבל. הפופולריות שלה גברה בשנים האחרונות כאשר התברר שהצליחה לתפוס את תשומת ליבו של כוכב הכדורגל הפורטוגלי כריסטיאנו רונאלדו באחד הסרטונים החיים שלה. מאוחר יותר, היא אפילו חשפה כיצד ניחנה ביכולת לדבר עם רוחותיהם של אנשים מתים – ספציפית של הסבתא שלה.