בהלה רצינית באחד החופים במזרח מקסיקו הפכה לבלבול ביזארי אחרי שעצם משונה נשטף מהמים ורוחצים רבים ששהו בחוף באותה שעה מיהרו להתקרב אל מה שהם חשבו שהיא מדוזה ארסית ומוכרת באזור - ואחרי דקות ארוכות של חששה גילו מה זה בעצם היה.

התקרית המוזרה התרחשה לאחרונה בחוף הסמוך לעיר ג'יקקל שבמדינת ורקרוז, ואחרי שהרוחצים ועוברי האורח היו משוכנעים שמדובר במדוזה ארסית שחיה באזור ועקיצתה יכולה להשאיר אנשים עם צריבה שנמשכת ימים ארוכים - אחד הרוחצים אבחן שמדובר בכלל בשתל סיליקון (!).

עכשיו זה בטח השלב שאתם שואלים את עצמם איך הגיע לשם שתל סיליקון? ובכן, העניין הזה לא ממש ברור כרגע, וחלק מהאנשים המעורבים בסיפור חושבים שמישהו השליך אותו לים מסיבה כלשהי, אחרים סבורים שמדובר בכלל בשתל שהיה מחובר אל בגד ים של רוחצת, וקיימת גם הסברה שהשתל היה שייך למישהי שעבריינים "סגרו איתה חשבון".

כמובן שהתמונות של השתל עלו מהר מאוד לרשתות החברתיות, שם הן הפכו לוויראליות בטירוף. "זה בטח שייך לאיזה דודה ששחתה במים", כתב אחד הגולשים. "מה אתם עושים מזה עניין?", וגולש אחר כתב שאם אכן מדובר בשתל סיליקון אז "כריש כלשהו כנראה ירק את זה החוצה".