בין אושיות הרשת והסלבריטיז הממשיכים לחגוג את הניצחון של ג'ו ביידן בבחירות לנשיאות בארצות הברית נמצאת גם מיה קאליפה. בימים האחרונים פרסמה אושיית הרשת הלבנונית-אמריקאית תמונה לוהטת בחשבון האינסטגרם שלה ובה היא התייחסה לספירת הקולות במדינת ג'ורג'יה, שלמעשה הבטיחה את כהונתו של ביידן בארבע השנים הקרובות.

בתמונה נראית קאליפה עומדת בחדר הרחצה שלה לבושה בסט בגדים תחתונים בצבע תכלת. בטקסט המצורף היא כתבה: "מרגישה היום כמו ג'ורג'יה באונלי פאנס". התמונה גרפה מאז יותר ממיליון לייקים.

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

קאליפה הייתה פעילה מאוד בבחירות האחרונות ואפילו השתתפה בהפקה של ערוץ הבידור Comedy Central שבה הסבירה כיצד להצביע על פי ההנחיות. למרות זאת, אושיית הרשת נקלעה לתסבוכת מביכה כשסגרה את מעטפת ההצבעה שלה בלי שהכניסה פנימה את טופס ההצבעה שלה.

בסרטון שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה בתחילת החודש אפשר לראות את התגובה של קאליפה כשהבינה שהקול שלה התבזבז בגלל טעות שטותית לחלוטין. בשלב מסוים היא אפילו אומרת: "אני לא יכולה לפתוח את המעטפה – זאת הונאת בחירות!". רק נדגיש שכל זה קרה עוד לפני שהמחנה של דונלד טראמפ החל לטעון כי יש אי-סדרים בבחירות הנוכחיות.

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa)

אושיית הרשת הוסיפה מאוחר יותר בטקסט המצורף כי היא הצליחה להצביע בסופו של דבר לביידן, אחרי שדיווחה לרשויות על הטעות שלה וקיבלה מעטפה חלופית. עכשיו, נראה שהיא מתרפקת על תוצאות הבחירות.