המשחק בליגת הכדורגל של אקוודור בין קבוצת ברצלונה המקומית לקבוצת דלפין לא היה עוד משחק עבור דייוי אנדרדה, הגבר שנתפס בוגד בזוגתו בשידור חי, והסרטון בוא הוא נראה מתגפף עם אישה אחרת הפך לוויראלי בכל העולם. כעת, ימים לאחר המהומה שנוצרה סביבו - הגיע תורו של אנדרדה להגיב. 

בגידתו של הצעיר תושב אקוודור הועברה כאמור בשידור חי למיליוני צופים בדרום אמריקה אחרי שהוא והצעירה שלצדו נתפסו בעת מעשה על ידי מצלמת ה"קיס קאם", עד שאנדרדה הבחין בשלב מסוים כי המצלמה מתמקדת בו ובזוגתו מפגינים את אהבתם, ובמקום לחגוג את הרגע, התנהגותו השתנתה לפתע והוא החליט "לנתק מגע".

כעת מתברר כי אנדרדה לקח קשה מאוד את הפיכתו של הרגע ההוא לוויראלי, טען שהגולשים שפרסמו את הסרטון הרסו לו את מערכת היחסים עם זוגתו, והחליט להגיב לכל המהומה דרך חשבון הפייסבוק שלו: "אנשים תמיד מחפשים את הרע אצל אחרים. כבר הרסתם לי מערכת יחסים - מה עוד אתם רוצים ממני? עזבו אותי!".

באותו פוסט שהפך לוויראלי המשיך אנדרדה "לטעון לחפותו": "להגנתי אני רוצה להגיד שבשום רגע לא מתתי לנשק את הידידה שישבה לצדי. בסרטון רואים היטב שאני לא מנשק אותה. לא יודע למה כולם אומרים שהתנשקנו בלהט כשאפילו לא נגענו בשפתיים אחד של השנייה. אתם רק שופטים אותי ומבקרים אותי, אבל אף אחד מכם לא שם את עצמו בנעלי. אני חף מפשע", כתב הצעיר בפתיחות.

בהמשך סיפר אנדרדה כי זוגתו עזבה אותו לאחר פרסום הסרטון, ואין לו כל ספק שהוא יזדקק לעזרה פסיכולוגית: "אתם לא מבינים את הנזק שגרמתם לי עם כל השנאה הזאת. כולנו טועים לפעמים ויכולים להתחרט על מעשינו, אני מתפלל לאלוהים שייתן לי כוח".