"כשראיתי את התמונה שהייתה מצורפת להודעה ועשיתי 1 ועוד 1, הלב שלי צנח לתחתונים": סיפורה של אם צעירה תושבת ארה"ב הפך לוויראלי לאחרונה לאחר שחשפה את ההודעה המביכה שקיבלה מאחת האימהות בגן של בתה בקטנה.

קיילה מאנילי (26) מפנסילבניה פרסמה בחשבון הפייסבוק שלה את שרשור ההודעות שקיבלה לאחרונה בנוגע ל"צמיד החברות" שבתה, מיילה בת ה-5, מסרה לאחת מחברותיה בגן.

"היי קיילה, מיילה נתנה את 'הצמיד' לאיזבלה היום באוטובוס", נכתב בהודעה. "אני חושבת שהיא חיטטה לך בדברים. כדאי שתבדקי את זה", נכתב בהודעה יחד עם תמונה של ה"צמיד" החשוד שמופיעה כאן למטה - ואנחנו מרשים לעצמנו לנחש שהבנתם בדיוק באיזו טבעת מדובר.

קיילה
"אני חושבת שקיילה חיטטה לך בדברים. כדאי שתבדקי את זה" | צילום: Kahla Maneely, facebook

אז כן, מדובר בטבעת רטט שמשמת בדרך כלל למשחקים בין הסדינים, וכמובן שמאנילי מיהרה להתנצל בפני האם המפודחת ואמרה לה שהיא בעצמה מובכת עד עומקי נשמתה. כמו כן, היא הוסיפה שהטבעת חדשה לחלוטין ומעולם לא הייתה בשימוש: "בדיוק קנינו קופסא עם 4 יחידות וראיתי שאחת מהן חסרה", כתבה מאנילי. "היא בטח חשבה שזו טבעת רגילה. אני מצטער".

בריאיון קצר לכלי התקשורת בארצה סיפרה קיילה כי בתה הקטנה כנראה חיטטה (ממש טוב) במגירה של בעלה שהחביא את צעצוע המין עמוק בפנים מתחת לחפצים נוספים, ובהמשך הוסיפה כי "זימנה את בת ה-5 לחקירה קצרה", והיא מיד הודתה במעשים המיוחסים לה.

"שאלתי אותה אם היא חיטטה בדברים של אבא ובהתחלה היא ניסתה לשקר לי", סיפרה האם. "אחר כך היא שאלה אותי מה זה ולמה זה נמתח כל כך, אז אמרתי שלא תתערב בעניינים שלא נוגעים אליה".

מאנילי סיפרה שאחרי שהמבוכה התפוגגה היא לא הפסיקה לצחוק על התקרית., ומעבר לזה היא בעיקר שמחה מאוד שהאם של חברתה מהגן לא עשתה מזה עניין גדול כל כך. צחקתם? צחקתם.