טיקטוק, בטח שמתם לב, הפכה בשנה האחרונה לרשת החברתית הפופולרית בעולם, אליה עולים לפעמים סרטונים מפתיעים ויוצאי דופן, ונראה שאין סיכוי לגלוש באפליקציה הצבעונית מבלי להיתקל לפחות אחת ליום בסרטון שגורם לך לתפוס את הראש והלגיד לעצמך: "זה מושלם, זה מדהים, זה הזוי".

אז מה הפעם? בשבוע שעבר התחיל להתגלגל לו באפליקציה סרטון הורס במיוחד שפורסם על ידי צעירה שסיפרה לעוקביה שהיא ובן זוגה עברו לאחרונה לבית חדש, ואחרי שניקו, סידרו, וארגנו את את הבית - הם מצאו לפתע באחת המגירות שקית שהשאירו הדיירים הקודמים ומאוד הופתעו לגלות מה חיכה להם בתוכה.

הצעירה, שזוהתה רק דרך שם המשתמש שלה, kristenjones8219@, שיתפה בסרטון שהפך לוויראלי, את פרטי האירוע: "אני ובעלי עברנו לבית חדש והדיירים הקודמים בו השאירו בו לא מעט דברים אחרי שעזבו", כתבה הגולשת, "מצאנו המון בגדים, שזה נחמד והכל, אבל אז גילינו את גם שקית אחת מפתיעה במיוחד".

@kristenjones8219

Sooo gross y'all. I was not prepared to find this ##ew ##ohno

♬ Oh No - Kreepa

בהמשך הסרטון אפשר לראות את האישה מחטטת באחת במגירות בחדר השינה של הבית החדש ומוציאה מתוכו שקית שחורה. אז מה חיכה לה בתוך אותה שקית? כמות נדיבה של צעצועי מין, ויברטורים מסוגים שונים ועוד כמה פרטי לבוש.

כאמור, הסרטון הקצרצר הפך למגה ויראלי עם עשרות אלפי צפיות, מחוות ותגובות, כשהתגובה הטובה מכולם מבחינתנו הייתה ללא ספק זו של הגולש שהמליץ לבני הזוג לא להיפטר כל כך מהר מהמציאה: "קצת סבון, קצת מים ומעט חומץ. תחטאו את זה וקדימה - אתם יכולים להשתמש בכל הצעצועים שמצאתם. אל תזרקו אותם!".