יום עבודה של שליח פיצה זה קצת כמו קופסא של שוקולדים: אתה אף פעם לא יכול לדעת מה אתה עומד לקבל, ובמקרה של שליח הפיצה הזה מצ'כיה - המשמרת שלו לגמרי קיבלה תפנית בלתי צפויה עם המשלוח האחרון שלו.

השליח, שבחר לשמור על אלמוניותו, התייחס לאחרונה לתקרית שארעה לו בזמן העבודה, כאשר קיבל משלוח עם בקשה ביזארית במיוחד.

לטענתו של אותו שליח, בכל הזמנה בפיצרייה אפשר להוסיף בקשה מיוחדת לעובדים, שלרוב מסתכמת ב"תשאירו את המגש בחוץ" או "אל תצלצלו בפעמון". באשר ללקוח במשלוח המדובר? ובכן מתברר שהוא החליט לבקש מהשליח להגיע מעט מוקדם יותר לביתו – על מנת שהוא יוכל לקיים יחסי מין בנחת עם זוגתו.

Pizza receipt note: Call 5 minutes early, I'll be having sex with girlfriend from r/ihavesex

בפוסט שפורסם באתר האינטרנט Reddit, אפשר לראות את קבלת המשלוח של הלקוח יחד עם הבקשה היוצאת דופן שנכתבה עליו: "תתקשר 5 דקות לפני הזמן,כי באותו זמן אני אשכב עם חברה שלי".

הפוסט , כמובן, הפך עד מהרה לאחד הפופולריים ביותר בפורום r/ihavesex, שם הוא קיבל קרוב ל-9,000 Up Votes (ההקבלה של האתר ל-Like של פייסבוק) ומאות תגובות.

"שלא יתפוס מעצמו יותר מדי", כתב אחד הגולשים והוסיף: "הוא יסיים הרבה לפני שהשליח בכלל ידפוק לו בדלת". גולשים נוספים צחקו גם הם על התקרית וקיוו שהלקוח ישטוף טוב ידיים לפני שבכלל ייגש לדלת. "שקר גס! כולם יודעים שאנשים ששמים אננס על פיצה הם בתולים!", כתב גולש אחר למראה הקבלה, ומעבר לזה היו גם כמה אנשים שחשבו שמדובר באדם לא בריא בנפשו ואולי אפילו במלכודת.

"לא רק שהבן אדם הזמין פיצה בסגנון הוואי, הוא גם רוצה פי 3 יותר גבינה", כתב אחד הגולשים, למה אני לא מופתע?". גולש אחר התייחס גם כן להזמנה שלו וכתב: "הוא שם אננס על פיצה – הבחור הזה פסיכופת".