מיה קאליפה חשפה לאחרונה את אחת ההודעות שקיבלה לחשבונה באתר אונלי פאנס (Only Fans) – ותגובתה לאותה הודעה  הפכה לסנסציה בקרב המעריצים שלה.

פחות או יותר חודש חלף מאז שאושיית הרשת פתחה חשבון בפלטפורמת התוכן הכי מדוברת של השנה האחרונה ומתברר שלא רק שהיא מרוצה מהמעבר - היא ממשיכה גם שם לתת בראש לכל מיני מוזרים והזויים ששולחים לה הודעות פרברטיות.

בפוסט שפרסמה לאחרונה בחשבון האינסטגרם שלה, כתבה קאליפה: "שוב אני מאוד נהנית מהזמן שלי באונלי פאנס", כתבה אושיית הרשת והוסיפה שתי תמונות לפוסט; הראשונה בבגד ים על רקע מדבר כלשהו והשנייה עם צילום מסך מהתכתבות קצרצרה שלה עם אחד המשתמשים בפלטפורמה המקבילה.

בהודעה פרטית שנשלחה אליה, כתב אותו משתמש לקאליפה: "גמרתי בשבילך", ובתגובה להודעה הדוחה, קאליפה לא נשארה חייבת והשיבה: "אמא שלך הייתה צריכה להפיל אותך".

נכון לעכשיו, הפוסט ההוא של קאליפה קיבל יותר מ-900 אלף לייקים באינסטגרם וקרוב ל-5,000 תגובות – חלקן ממעריצים נאמנים מאוד ששומרים לה אמונים כבר כמה שנים טובות ומקפידים להגן עליה בכל פלטפורמה אפשרית.

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

"מה לעזאזל קרה להגינות של בני אדם?", כתב אחד העוקבים של קאליפה. "וואו, כמה נחמד לקבל הודעות מאנשים ברשת", כתב עוקב נוסף בציניות והוסיף: "אנשים פשוט לא יודעים איך להתנהג". למרות זאת, משתמשים שעדיין מבקרים את המעבר שלה לאתר אונלי פאנס לא נשארו חייבים וניצלו את ההזדמנות לתקוף.

"ידעת בדיוק למה את נכנסת כשפתחת את החשבון הזה", כתב אחד המשתמשים, וגולש אחר הגיב גם בביקורתיות לפוסט וכתב: "זאת לא הייתה אחת הסיבות שפתחת חשבון באונלי פאנס? אני לא מבין על מה את כועסת".

מעברה של קאליפה לאונלי פאנס עורר גל של ביקורת ברשת לקראת סוף ספטמבר, אחרי שאושיית הרשת הביעה ביקורת קשה על תקופתה בתעשיית הפורנו והאופן שבו מפיקים בתעשייה  מתייחסים לשחקניות צעירות. וכך, למרות ששחקניות פורנו רבות בוחרות להעלות סרטוני סקס ותמונות עירום לאתר באופן עצמאי - קאליפה הדגישה כי היא לא מתכוונת להעלות תוכן מיני לפלטפורמת התוכן הפופולרית.

View this post on Instagram

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

אגב, זו ממש לא לא הפעם הראשונה שקאליפה נותנת הצצה אל ההודעות שהיא מקבלת בפרטי, אחרי שבאוגוסט 2018 היא פרסמה התכתבות עם מפיק פורנו עמו היא עבדה במיאמי שמציע לה עבודה עם "כסף מצוין" – תגובתה? "אם הייתי גרה בפח זבל מאחורי סניף של סטארבקס וגוועת ברעב, עדיין הייתי מסרבת להצעה הזו", כתבה קאליפה. "אל תשלח לי הודעות יותר לעולם".