מיליוני עוקביה של תמי המברו קיבלו לאחרונה הפתעה מאוד משונה בחשבון האינסטגרם שלה: אושיית הרשת האוסטרלית פרסמה שורה של פרסומות למוצרי אלקטרוניקה מוזלים (מחשבים ניידים וטלפונים חכמים), רגע לפני שכתבה כי בכוונתה לפרסם קלטת סקס שלה באורך של 45 דקות. מבולבלים? חכו, רק התחלנו.

בהמשך התברר כי סדרת הסטוריז המשונה הזו הזמינה את עוקביה של המברו להוריד איזו אפליקציה לא מוכרת, ועל פי הפוסט שהופיע מיד אחרי שורת הפרסומות, הובטח כי קלטת הסקס באורך של 46 דקות תפורסם רק לאחר ש-40 אלף משתמשים יורידו את האפליקציה.

כמה שעות מאוחר יותר, הכל הפך לברור הרבה יותר אחרי שכל הפוסטים נמחקו ונעלמו כלא היו,, אז הכל התברר להיות תרמית חריגה במיוחד.

אז מה קרה? מתברר כי חשבון האינסטגרם של המברו נפרץ על ידי האקרים אלמוניים, והתקרית פורסמה בכל כלי התקשורת באוסטרליה, זאת בגלל שחשבונה של דוגמנית הפיטנס הוא מהפופולריים ביותר ביבשת הדרומית עם למעלה מ-10 מיליון עוקבים.

האירוע עצמו התרחש בשעת לילה מאוחרת בזמן שהמברו בילתה בתצוגת אופנה בסידני, ומקורבים סיפרו כי היא הצליחה להחזיר את השליטה על חשבונה תוך זמן קצר ולתקן את הנזק שנגרם.

למרות שהאירוע הפך כאמור לוויראלי, לא המברו ולא שום נציג מטעמה הגיבו לפרשה. ומה באשר לקלטת הסקס אתם שואלים? ובכן, מתברר שהיא בכלל לא קיימת.