"לבעלי לשעבר הייתה אובססיה מעוותת לפורנו – הוא לא יכול היה לשכב איתי, אלא אם ראינו פורנו": מיה קאליפה זעזעה לאחרונה את המעריצים שלה כשחשפה כיצד בן זוגה הראשון היה זה שדחף אותה אל תעשיית הפורנו בגיל 21.

קאליפה חשפה בעבר את הדרך הביזארית שבה הקריירה הקצרה שלה בתעשייה התחילה, אחרי שגבר אלמוני פנה אליה ברחוב והציג את עצמו כסוכן דוגמנות. לטענתה, הדימוי העצמי הנמוך שלה היה מה שהוביל אותה לעשות את הטעות הגדולה ביותר בחייה ולהשתתף בהפקות פורנוגרפיות. כעת, היא חושפת שבעלה דאז גם כן דחף אותה לעשות את המהלך.

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

 

בריאיון עם אושיית הרשת פיליפ דפרנקו, שחקנית הפורנו לשעבר נתנה הצצה אל מערכת היחסים הרעילה שלה עם בעלה לשעבר ואמרה: "חיי המין שלנו סבבו סביב הפטישים שלו והאובססיות הכפייתיות שלו. הייתי אז צעירה ולא ידעתי מה לעשות. נשארתי איתו עד שהגעתי באמת לשפל שלי – ופורנו היה באמת התחתית שלי".

קאליפה הוסיפה שהיא הכירה לראשונה את בעלה לשעבר כשהייתה רק בת 16 – והוא היה אז בן 23. השניים היו שנתיים במערכת יחסים ואז 4 ימים אחרי יום הולדתה ה-18, היא ברחה איתו ללאס וגאס בשביל להתחתן. כיום, היא משוכנעת שהוא ניצל את תמימותה כנערה בשביל לבסס איתה מערכת יחסים אינטימית. היא הוסיפה: "הייתי מתארת את מה שהוא עשה בתור גרומינג".

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

 

כבר למעלה משנתיים שקאליפה מנהלת מערכת יחסים עם השף השוודי רוברט סנדברג, ונראה שהם בלתי ניתנים להפרדה. בהמשך הריאיון עם דפרנקו, קאליפה הוסיפה שהשניים היו אמורים להינשא בחודש יוני האחרון, אבל החתונה שלהם נדחתה בשנה בגלל התפרצות נגיף הקורונה. בשבועות האחרונים, עיקר פועלה ברשת הוא גיוס כספים לנפגעי האסון בנמל ביירות.