1. היא משלנו

אליסון ברי
אני אעשה את החיוך שיגרום לך לשכוח שיש היום מכבי בערב
מכירים את זה שבכל פעם ששחקנית מתחילה לפרוץ בהוליווד מיד מתחילים לחפש אם יש לה שורשים יהודיים? איזה פרובינציאליים, טפו. כאילו שזה אומר משהו. אז סליחה באמת שאנחנו עושים לכם בושות בפומבי, אבל העובדה שאליסון גדלה אצל אמא שציינה את ראש השנה מרגשת אותנו. אנחנו גם די בונים על זה שבחג הבא נזמין אותה אלינו הביתה וניתן לה שתי ברירות: או שאנחנו מתחתנים עם אליסון או שנכריח אותה לאכול רגל קרושה עד שהצלחת תבריק.

2. היא כישרון ראפ

בחורה לבנה בגובה 1.60 מקליפורניה היא לא בדיוק מי שהייתם מצפים ממנה להרים את הגג, אבל זה בדיוק מה שקרה כשהחבר'ה על הסט של קומיוניטי ניסו להריץ צחוקים וביקשו מברי לתת בראש. מאז הפך הראפ לאחד הקטעים שיותר מזוהים איתה, על הסט עצמו וגם בראיונות בתכניות טוק שואו כמו של ג'ימי פאלון. בקצב שהקריירה הזאת מתקדמת, אל תתפלאו אם תראו אותה בקרוב מוקפת בבחורות עם עקבים וביקיני מנומר, שרה דואט עם סנופ דוג.  

3. היא אחת הנשים הכי מצחיקות בטלוויזיה

אליסון ברי
באמת טוב שנזכרת, מ-1960 אני מחכה לך
לא צריך לראות יותר מדי סרטונים של ברי כדי להבין שמדובר בכישרון קומי יוצא דופן. בקומיוניטי היא נכנסת לנעליים של דמות שכולנו הכרנו בתיכון: החרשנית ההיסטרית. עם היסטוריה של התמוטטויות נפשיות וציטוטים כמו: "אני פה בגלל התמכרות זמנית לכדורים, שהיו אמורים לגרום לי להתרכז, במקום לבזבז את כספי התואר והבתולים שלי", אין סיכוי שתצליחו להישאר אדישים.

4. עוד סיבה טובה לשנוא את פיט קמפבל

אליסון ברי
כשאני באה ככה לקניון, אף פעם לא מבקשים ממני לעבור דרך הסורק
מילא שהוא לוזר, נודניק ונתן לבריטי לקרוע אותו במכות, הסיבה הכי גדולה לכך שפיט הוא השותף הכי שנוא בסטרלינג-קופר-דרייפר-פרייס, היא טרודי. בזמן שהאישה הכי תמימה בניו יורק מחכה בכותונת לילה מגבירת לחץ דם עד שבעלה ישוב, הספיק קמפבל לבגוד בה אינספור פעמים (באחת מהן אף הכניס את פגי להיריון). אנחנו מקווים שבעונה השישית טרודי והכותונת ימצאו מקום שיכבד אותן הרבה יותר.  

5. בגלל הפרומו לקומיוניטי

יש לנו לב חלש, באמת. אנחנו לא בנויים לסרטונים שכוללים את אליסון ברי וג'יליאן ג'ייקובס במה שנראה כמו התגשמות מגושמת של כל פנטזיה שאי פעם הייתה לנו. הפרומו הזה היה כל כך טוב עד שהוא עשה הרבה יותר הייפ מהעונה שהגיעה אחריו. למעשה הוא היה כל כך טוב עד שבשלב מסוים הוא הוסר מיוטיוב מחשש שהוא עלול לגרום לאנשים כמונו נזק.

6. היא ממש בסדר עם עירום

הנה משהו שבטח לא ידעתם: אי שם במקום כלשהו בסקוטלנד נמצא קולג' לאמנויות, שדוגל במדיניות לבוש ליברלית מאד. במילים פשוטות זה אומר שלא חייבים באמת ללבוש דבר בכל מקום ברחבי הקמפוס מלבד הקפיטריה. עכשיו קחו את המידע הזה ושלבו בתוכו את האימג' של אליסון ברי יוצאת כל בוקר לג'וגינג לבושה רק בסניקרס. אנחנו יודעים שאתם לא מאמינים לנו, אבל הנה, תשמעו אותה מספרת את כל זה לקונאן.  

אליסון ברי
די נו, זה באמת בשביל ברכה לבר מצווה?

7. בגלל המקרה המוזר של הידיד הגיי

אנחנו לא באמת יודעים אם הסיפור הזה אכן התקיים במציאות, יש סיכוי שמדובר בהמצאה גאונית במיוחד, אבל זה לא באמת משנה. המאמר שכתבה ברי למגזין NERVE הוא אחד הגאוניים והמצחיקים ביותר שקראתם, בטח כשהוא מגיע ממישהי שכתיבה היא לא מקור הפרנסה העיקרי שלה. הפרטים בקצרה: לאליסון היה ידיד שיצא מהארון, אבל לא היה בטוח עד הסוף שהוא באמת בקטע של גברים. מזל שהייתה לו ידידה שהסכימה לעזור לבדוק את הסיפור אחת ולתמיד.

8. בגלל הפספוס הזה

לא ראיתם את קומיוניטי עד עכשיו? בושה, אבל עדיין לא מאוחר מדי. אנחנו יודעים שיש לכם לוח זמנים עמוס והרבה מאד התחייבויות חשובות יותר בשעות הפנאי שלכם. לכן פשוט נשאיר כאן את הפספוס הזה מסצנת הפיסול ונמשיך בדרכנו. אנחנו בטוחים שתסיקו את המסקנות לבד.

9. בגלל האנטומיה

אליסון ברי
שונאת שנגמרת לי החסה
כן, האנטומיה. מה חשבתם? שאנחנו לא מתעניינים בדברים כאלה? גוף האדם הוא אחד מפלאי הטבע הגדולים מכולם ונשים עם מבנה מיוחד מעניינות אותנו מאד. פילוסופית. לא מאמינים לנו? אז אולי אחד הבלוגים שמוקדשים...ובכן, לחלקים ספציפיים במבנה הגוף של אליסון ברי, ישכנעו אתכם בתמימות המניעים שלנו.

10. כי היא גיבורת העל הלוהטת מכולן

אליסון ברי
לא משנה, העיקר שבסוף קיבלתי זיכוי
הנה דוגמא קלאסית לכך שפנטזיה יכולה להביא לדברים גדולים. אמן אנימציה יצר בתחילת השנה את התמונה הזאת של אליסון ברי בגרסה מדממת ולוהטת במיוחד של קפטן אמריקה. כן, אנחנו יודעים שקפטן אמריקה אמור להיות גבר, אבל זה לא מנע משמועות על תכנון סרט גיבורי על בכיכובה של ברי (שהתלהבה מאד מהתוצאה) להתחיל לרוץ. בינינו, אם כבר לשלם אקסטרה על כרטיס תלת ממד, לפחות שתהיה מישהי על המסך שבאמת נרצה לראות מנצחת.

>> בשבוע שעבר התאהבנו באמה ווטסון