אמה סטון גופיה
למה האיש המוזר הזה עושה לי תנועות של טלפון?
1. בגלל "קלה להשגה"

אמה סטון החלה לככב בסדרות טלוויזיה וסרטים כבר ב-2005, אבל התפקיד ששם אותה באמת על המפה היה בקומדיית נעורים בתקציב מצחיק (8 מיליון דולר), שהפך להצלחה קופתית וביקורתית יוצאת דופן. עזבו את 725 אחוזי הרווח שעשו האולפנים, הוא די שינה את כל מה שאתם מכירים על סרטי תיכון. הכוכבת שלו היא תלמידת תיכון מבריקה ולא מקובלת, שמנצלת שמועה שקרית על היותה "זורמת" כדי לעלות בסולם הפופולאריות. התפקיד השנון והמצחיק סימן את סטון ככוכבת עולה ובעקבותיו זרמו אליה אינספור הצעות לפרויקטים חדשים.

2. תראו מה היא עשתה לג'ים קארי

כמה עוד שחקניות הוליוודיות אתם מכירים שזכו למחוות אהבה קריפיות מגברים אחרים? בקיץ 2011 ג'ים קארי כבר לא יכול היה להשתלט על עצמו והכין את הווידאו המעריץ הקורע הזה. "אני רוצה שתדעי שאת יפהפייה, חכמה וטובת לב, ושאם הייתי צעיר יותר בכמה שנים הייתי רוצה לעשות איתך תינוקות שמנמנים ומנומשים", התוודה קארי. סטון מיהרה להגיב ולספר שהמחווה הזו החמיאה לה מאד. אנחנו מקווים שהיא בכל זאת קנתה תרסיס פלפל אחריה, ליתר ביטחון.  

שחקנית משתלמת
החיקוי הכי טוב שראינו לקייט אפטון
3. הקול

אה, כן, הצרידות. החלק שהופך כל שיחה עם סטון לאחד הדברים הכי סקסיים עלי אדמות. אם חשבתם שמדובר בסוג של גימיק, מסתבר שהכל בעצם תוצאה של מחלה. בתור תינוקת נהגה סטון לצרוח במשך תקופות ממושכות, עד שנוצרו יבלות על מיתרי הקול שלה. מצד אחד זה אומר שהיא כנראה הייתה ילדה מאד מאד מעצבנת. מצד שני, בלי הסאונד המיוחד שלה היא פשוט לא הייתה מצליחה להיות סקסית כל כך.

אמה סטון סקסית
די אמה, מה אמרנו על אצבעות בפה?
4.
היא חנונית על

אנחנו סאקרים של חנוניות, ואמה סטון היא סוג של אלילת הגיקים האולטימטיבית. בצעירותה היא למדה HTML, עיצבה אתרים והתחביב הגדול באמת שלה היה תחרויות תחביר. ליד זה, אפילו הסנדלים עם הגרביים שלנו נראות מגניב. למעשה, כדי לשכנע את ההורים שלה לאפשר לה לצאת לאודישנים בהוליווד, היא הכינה מצגת פאוור פוינט מפורטת על רקע השיר "הוליווד" של מדונה. בכלל, כמה נשים לוהטות אתם כבר מכירים שמסוגלות לככב בסרטון על "מלחמת הכוכבים", לנהל שיחות עם R2D2 ועדיין להיראות כמו התגשמות הפנטזיה הג'ינג'ית.

5. בגלל "Pocket Full Of Sunshine"

מכירים את ההבדל הדק בין מה שאתם מספרים על סופי השבוע שלכם, לבין איך שהם נראים באמת? אז הקטע הגאוני הזה מתוך "באה בקלות" (אחד התרגומים היותר מטופשים לסרטים שהגיעו לישראל) מסכם את העניין הזה בדרך נפלאה. הוא נפתח בכך שאוליב (דמותה של סטון בסרט) מקבלת כרטיס מנגן מסבתא שלה עם השיר הכי צ'יזי בעולם, שהופך כמובן לשיר הכי טוב בעולם ככל שהסופ"ש מתקדם. 

אמה סטון שמלה
נו, אז מה חדש אצלי?
6. היא ההוכחה שבלונדיניות יכולות

אפרופו ג'ינג'יות, סימן ההיכר של אמה סטון ממש לא היה שם מילדות. האמת היא שמדובר בבלונדינית טבעית, שהצליחה לשבור עם פטיש 5 טון כל סטיגמה שהייתה לנו על צבע השיער הזה. רוצים עוד? סטון היא בכלל ממוצא שבדי, על כל האסוציאציות שרצות לכם בראש בגלל זה עכשיו. את ההחלטה להפוך לאדמונית היא קיבלה לפני האודישן לסרט הראשון שלה, "סופרבאד", אליו גם התקבלה. לפני שנה חזרה למקורות הבלונד לכבוד ההופעה ב"ספיידרמן 2".

אמה סטון ג'ניג'ית
אף פעם לא ידעתי שצריך מצלמה כדי להחליף פרטים
7. היא לא בקטע של דיאטות

תשכחו מסלטים, חטיפי גרנולה ודיבורים על קלוריות, ככה אנחנו רוצים לשמוע את כל הנשים בעולם: "אני יכולה לבלות בקלות כמה חודשים בלי לעשות כושר ולא להתרגש מזה. אני לא מנסה להיראות כמו דוגמנית. אני מנסה לאכול דברים בריאים כשאפשר ולשחות מדי פעם, אבל אף פעם לא להלקות את עצמי אם זה לא קורה. אנחנו בני אדם, חיים רק פעם אחת והחיים נפלאים. אז תאכלו את הקאפקייק הארור, שום דבר לא יקרה". ונאמר אמן.

8. איזון

אין כמו רחוב סומסום כדי לקבוע סופית את מידת החן שלכם. זה דבר אחד להיות שחקן דרמטי, אבל כדי לזכות בלבבות באמת צריך לדעת לכבוש את הילדים. אפשר לסמן וי גם כאן אחרי ההופעה הזאת של סטון ב"רחוב סומסום". נראה אתכם לא מנסים לאזן משהו על הראש אחרי שזה ייגמר.

אמה סטון ג'ניג'ית
מה לא מובן? אני נותנת לך כתף קרה
9. היא נראית סקסית בכל תפקיד

בשלוש השנים האחרונות ראינו את סטון כמעט בכל ז'אנר אפשרי. היא הייתה קוטלת זומבים לוהטת בג'ינס וטי-שירט ב"זומבילנד", תלמידת תיכון ב"באה קלות", סופרת עם מבטא דרומי בשנות ה-60 ב"העזרה" ומושא האהבה של שוטר פורע חוק ב"כנופיית גנגסטרים" בשנות ה-30. עם כל תפקיד נראה שהיא מצליחה להעלות את רף הסקסיות שקבעה בפעם הקודמת. וזה עוד לפני שראיתם אותה כגוון סטייסי בספיידרמן החדש.

10. תשאלו את ראיין גוסלינג

יש הרבה מאד כוכבות הוליוודיות שהיו מתות לשמוע משפט כזה יוצא מפיו של מי שנחשב לאחד הגברים הסקסיים בעולם: "אין אף כוכבת כמוה בתעשייה כיום. הסרט הראשון שלנו יחד ("טיפש, מטורף מאוהב") היה תלוי כולו ביכולת של הדמות שלי להתאהב בשלה. כשהיא נכנסה לחדר בפעם הראשונה ידעתי שזה זה. תראו לי מישהו שלא יהיה מוכן לעשות הכל בשביל אמה סטון". אגב, אחרי כל המילים החמות האלה, סטון בחרה דווקא באנדרו גארפילד הבריטי לבן זוגה. כן, גם ראיין גוסלינג מקבל לפעמים את תפקיד הידיד.

>> בשבוע שעבר התאהבנו באליסון ברי