אין תמונה
תתפלא, אבל הציצים של סמנתה הם לא הסיבה המרכזית שכדאי לך ללכת לסרט הזה

מספיק לקבל ברכיה חשופה לירך מעוד שאפה מעוצבת בתור להקרנת הסיקואל של סקס והעיר הגדולה כדי להבין: אנחנו מעריצים את ברדשאו וסוגדים למניאקים שהקלידו את הקונספט. מה שהוכרז כאירוע מגודר של צ'יקות צווחניות פלוס כמה כלואי זוגיות, הפך להיות לצו 8 עבור ציידים נבונים – ולמוקד העמסה קלאסי ששום התפזרות נמל בחמישי בלילה לא יכולה לייצר.

הבנאליה הצפויה בקרב המגזר הגברי צועקת שכל מה שמתחרז עם ארבעת החרושות מהתפוח הגדול לא מעניין נאדה, ושמור בלעדית לפתטיות של נשים ולגיהוצי קרדיט על אבזור אופנה. טעות. אצל קודקודי ההנהגה של אגף הכיבוש תאריך ההקרנה כבר מזמן מורקר בלוח, וברגע שהסירנה צפצפה, כל חרמן חכם שם על עצמו שופוני של גאפ ויצא לקרב. גם סחבק לקח חלק בפעילות ושרף שעתיים וחצי בקלאוזאפים על הקמטים של מירנדה בשביל לקרקר מהשטח.

סיבה מספר אחת לראות את ג'סיקה פרקר על עקבים: התור לכרטיסים גדוש בכוסיות מתוקתקות

תצללו רגע על האוטופיה וקבלו את הסצנה: גלונים של בייבס מכל קצוות החוטיני, חלקן עמוס במחשופי פריצות של הגורו סמנתה, חלקן בסטייל וואנבי של קארי שנרכש בבאסטות של הכרמל במקום בויטון בחמישית, ועוד כמה שאריות שמנמיכות גירוי עם הפוזה העייפה של שרלוט. באוקצור, מדובר בזירה גדושה של נקבות שבאו לסרט. מה זה אומר לגביך? שכל מה שצריך זה פאסון ממוצע כמו של אחד מהגברים שתקתקו את ברדשאו – ואפשר לאלתר חידודי לשון על ערימות כוסיות בתור לפופקורן, להוציא את האייפון ולהעמיס מספרים על פי כמות הג'יגה.

המינגלינג של השפע הסתיים והעדר התחיל לענטז לאולם לקראת ההקרנה. תופס כיסא ומנסה לקדוח סמול טוק עם עוד מעוצבת בזמן הבקרובים. ואז הסרט מתחיל – ורגע אחד, זה לא כזה גרוע.

סמנתה טופלס בגיל 50? עדיין עובר מסך

האמת, נשגב מהקודקוד כמה זכרים באמת התענו מול הסדרה הזו ומי האומלל שכן צפה בשיממון הראשון – אבל בתור אחד שחוץ מכמה פריימים של גניחות של סמנתה לא זיפזפ על זה בחיים, ראסיית ההפתעה לא נצפתה כלל. ההתחלה הייתה מקומטת כמו מה שעבר על הכוכבות בעשור האחרון, אבל בהמשך העסק התיישר. למרות שמדובר באותו צ'יק פליק נדוש, לפחות חצי היה מצחיק ועוד חצי שילב כמה אימאז'ים מהבזז' של אותה סמנתה, כך שאפשר היה לשרוד בלי להרגיש שחייבים לצאת לנשום אוויר צח ונטול מניירות.

אין תמונה
עדיין לא השתכנעת שכדאי לך לראות? לפחות תשלח את בת הזוג שלך לשם - תאמין לנו, זה ישתלם לך

כמובן שהמחשמלות מסביב עפו על החיים כאילו מדובר בפרמיירה של האזרח קין – ולא בעוד חלטורה של האולפנים להביא בוכטת פינאלה לפני שיפוג תוקפה של הרביעייה הזאת. מה שבדוק הוא שעבור הנקבות המקומיות שלנו ההתלהבות מגורו ברדשאו לא דעכה; כל קשקוש אופנה שנע על המסך גרר אנחות קולקטיביות, וכל ליטוף עם הביג השרמנטי ההוא הביא רחש של לחשושים מחויכים. חבל רק שהעלילה של הסרט אמינה בערך כמו מפליצת טור שמתחזקת דירות פאר במנהטן.

דברים שלמדנו מסקס והעיר: החברות שלנו צריכות לראות את זה

הסרט עצמו כאמור לא כזה משמים - והמסקנה איתה יצאתי מההקרנה היתה ברורה למדי: סקס והעיר הגדולה זה סרט שרצוי ואף מומלץ ללכת אליו – כל עוד לא שוכחים את המטרה האמיתית שלשמה התנענו לפה: גישה בלעדית לתערובות של כוסיות משתדלות.

שווה גם לנצל את הבולשיט ולקנח תודה ליוצרי הסדרה, שלא רק שנתנו לעזר כנגדו אלטרנטיבה להידבק מול מסך במקום לדרוש זמן איכות משותף, אלא בעיקר על התרומה הכוללת שלימדה צ'יקות שצריך לדפוק הופעות מעצבים בשביל לסובב ראשים, ושעקבים של בוכטות זה מאסט גם על המרצפות של בן יהודה. ריספקט כנה גם על הלגיטימציה שסמנתה מספקת לכל אישה להשתרלל עד גיל 50, ובעיקר על האבסת הפנטוז של כל ישראלית ממוצעת – שגם אם קוראים לה חלי במקום קארי והיא גרה בחולון במקום מנהטן, היא עדיין יכולה לפרק תשלומים על ביגוד מעצבים, לתקתק מרטינים בבארים עלובים ולדמיין שלוזרים כמונו יכולים להיות המיסטר ביג שלה.

>> ומה הנשים למדו מ"סקס והעיר"? קח ניחוש פרוע