האמת, בהתחלה הסרטון הזה תפס אותנו בהפתעה. כדורגלן העבר אמיר שלח יחד עם נטלי דדון? בדייט רומנטי? האם הזוכה במקום השני בתחרות הישראלית הסקסית גנבה את בעלה של חברתה הטובה, הדוגמנית ויקי מקריאניס? וממתי לשלח יש פורשה? ולמה נטלי זורקת את שלח בסוף הדייט?

לאחר בירור קצר התברר: מדובר בפרויקט סטודנטיאלי. יוצרת הסרט, דנה דדוש, מספרת: "אני לומדת לתואר שני במנהל עסקים, שיווק ופרסום. אחד הקורסים החשובים בתואר הוא שיווק דרך מדיות חברתיות והיינו צריכים לעשות פרויקט שיווק דיגיטלי לעסק שעדיין לא קיים או שהולך לקום. בתחילת הסמסטר, העלנו רעיון לאתר אינטרנט שנקרא "הכי שווה", שירכז עבור הלקוח את כל הדילים היומיים מכל אתרי הקנייה החברתית. תוך כדי הקורס הקמנו את האתר והתחלנו ליישם עליו את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלית שלמדנו במהלך הקורס. אחת המשימות החשובות בקורס היייתה לעשות סרטון ויראלי ליוטיוב שיהיה על האתר "הכי שווה".

אין תמונה
מה לא עושים בשביל חברה טובה. נטלי דדון ואמיר שלח

התקשרתי לנטלי חברתי הטובה, שתעזור לי למצוא רעיון מגניב לסרטון. כתבנו ביחד תסריט, והיא הסכימה לעזור לי בפרויקט הסטודנטיאלי ולהשתתף בסרטון. לתפקיד הגבר בסרט, לקחנו את אמיר שלח, שמייצג נאמנה את הגבר החתיך והרציני, שהוא גם בעלה של ויקי מקריאניס, חברה משותפת. קבענו כל החברה לארוחת ערב במסעדת הקימל, את הפורש לקחנו מאחד החברים ובסוף הארוחה, צילמנו במצלמה בייתית את הסרטון. יצא מצחיק, נטלי יצאה גדולה, כרגיל".

>> מבוב דילן ועד נירוונה: 10 אלבומים שאתה חייב להחזיק בבית