אי שם ביולי 2012 נפל דבר באינטרנט: מישל ג'נק, אצנית משוכות אנונימית בת 19 מאוסטרליה, צולמה כשהיא רוקדת בחינניות על מסלול הריצה. הסרטון עלה ליוטיוב, הפך לוויראלי תוך שניות, וג'נק הפכה לכוכבת הכי מפתיעה שיצאה מעולם האתלטיקה.

כבר אז ידענו שההיסטוריה סביב מישל ג'נק לא תיגמר שם והבטחנו לעקוב אחר מעלליה. ואכן, חמישה חודשים אחרי, מישל הוזמה להשתתף בסרטון פארודי על הסרטון ההוא, מבית היוצר של Chive. שם היא שיחקה חברה מזויפת שממשיכה לרקוד באופן אופן סקסי שעושה טוב על הלב אפילו כשהיא מצחצחת שיניים.

אנחנו מניחים שבערך בתקופת זמן הזאת ציידי הכשרונות של ספורטס אילוסטרייטד שמו עיניהם על הנערה ארוכת הרגליים מאוסטרליה והחליטו שגם הם רוצים חלק מההצלחה. וכך קרה ששבעה חודשים בלבד אחרי שאף אחד לא ידע מי היא, מישל ג'נק צולמה לגיליון בגדי הים היוקרתי של ספורטס אילוסטרייטד, יחד עם קייט אפטון, נינה אגדל, אנה וי ועוד רבות אחרות.

מלבד לצילומי הביקיני ג'נק גם מתפנה בסרטון להסביר איך כל התהילה הזאת נפלה עליה כחוטיני ביום בהיר: "הייתי המומה כששמעתי שספורטס אילוסטרייטד רוצים לצלם אותי. הסתכלתי על התמונות אחר כך וחשבתי, וואו, זאת אני?".

כמו תמיד, נסיים בהבטחה: נמשיך לעדכן. בינתיים, אם יש לכם חשק להזיז קצת את הכתפיים עכשיו זה בסדר, לא נגלה לאף אחד.

>> והנה דוגמניות עירום עושות הארלם שייק