בעבר הרחוק, בני אדם נאלצו להיאבק בבעלי חיים על מנת לשרוד. כיום, עם הקדמה, אין בכך צורך. ובכל זאת, יש את מי שמתגרים בטבע, יוצאים לחפש בעלי חיים פראיים ולפעמים גם סתם מתגרים בהם שלא לצורך, אפילו אם זה בתוך גני חיות. כך או כך, המפגש הזה שבין הטבע החייתי לאדם המתורבת (יותר או פחות) תמיד מעניין, ולא תמיד נגמר טוב. קבלו את הסרטונים שיגרמו לכם להחסיר פעימה.

מטורף נגד אנקונדה

איזה אדם שפוי רואה אנקונדה ורץ לקראתה? לא הרבה, אבל הבחור שבצילום הווידיאו הבא דווקא די נהנה מזה. הוא לא נלחץ כי בהתחלה היא לא תופסת אותו. גם כשנשכה, עוד אפשר להבין את זה. הרי הנשיכה שלה אולי קצת כואבת אבל לא קטלנית. השלב שהוא הוא אמור להיכנס ללחץ הוא כשהנחש מתחיל להיות כרוך סביבו. גם אז, בחור קר רוח וחביב, הוא לא נלחץ. בטח יש איזה סטייה שאפשר לייחס לזה.

אדם ופיל נגד טיגריס

מכירים את זה שאתם יוצאים לטיול עם הפיל שלכם ואז משום מקום צץ לו איזה טיגריס מבין השיחים ואתם לא מבינים מאיפה? זה מה שקרה לבחור החביב שבצילום הווידיאו הבא. כמה מוזר שהטיגריס לא ברח מהמקל שהוא זרק עליו. פחד אלוהים.

גבר בסירה נגד תנין

דמיינו את המצב הבא: אתם נמצאים בסירה מבודדת, רחוקים מהחוף וממקור עזרה אפשרי. פתאום תוקף אתכם תנין ענק. לא נעים, נכון? 217 מיליון אנשים צפו בסרטון הזה (גילוי נאות: לא ממש סרטון; יותר כמו שתי תמונות עם מוזיקה), ולא קשה להבין למה. בתחילה הבחור בסירה מרוצה. "תראו, קרוקודיל!", הוא כנראה אומר למי שמצלמים אותו. שניות אחר כך, זה הופך ל"קרוקודיל מנסה לאכול אותי!".

מבקר תמים נגד דב פנדה

איזה חמוד! או שלא. מצד אחד, אנו נוטים לחשוב שדובי פנדה הם נורא חמודים. זאת אשליה, מקובל לומר - דובים אינם חמודים כפי שהם נראים. הבחור שיושב לו בתמונה אולי לא ניסה להרגיז את הדוב אך בטח שלא עשה בחוכמה כשהתיישב ממש צמוד לכלוב בו הוא מוחזק. מה שכן, כשרואים שהוא מושך את הג'קט שלו כדי שישמש לו ככרית, אי אפשר להתכחש לעובדה שבסופו של דבר זה באמת דווקא כן די חמוד.

אדם נגד סוס

הסוס בסרטון התעצבן מהיחס הלא הוגן שקיבל והחליט להחזיר. יכול להיות שהוא צודק - למי יש כוח שירכבו לו על הגב כל הזמן? - אבל אפשר, אולי, לומר שהוא קצת נסחף. תן לו איזה קטנה ורוץ משם, למה בהגזמה? לא מספיק נשיכה, צריך גם לבעוט?. גם הבחור שחוטף, לזכותו ייאמר, מנסה להחזיר.

דביל בשורטס נגד כריש

רוצים עצה לחיים מאיתנו? אם אפשר, ולא קשה לכם, נסו להימנע מעמידה במקום בו יש כרישים. אל תטעו במה שנראה בתחילת הסרטון. בתחילתו, אפשר לחשוב שמדובר בליקוק, ממש כמו כלב חמוד. בהמשך רואים שהוא הוריד לו חצי שוק. אזהרה מראש לפני שאתם לוחצים על הלינק - מדובר בסרטון לא פשוט לצפייה.

אדם נגד היפופוטם

אמנם מדובר רק בתמונה, ולא בצילום וידיאו, אבל תודו שזה פשוט מצחיק לראות היפופוטם רודף אחרי בן אדם. אנו לא יודעים איך זה הסתיים, ואיך לעזאזל הוא הגיע למצב שבו ההיפופוטם רודף אחריו, אבל אפשר פשוט להסתכל ולצחוק. אולי זאת הסיבה שעשה זאת?

פסיכי אמיתי נגד אריה

עוד טיפש בגן חיות. איך? לא ברור. איך נכנסים לאזור של האריות. נראה שהאריה בעיקר השתעשע איתו עד שהשתעמם. "שמעתי את קול האלוהים", אמר אחרי המקרה, כשנשאל למה לעזאזל נכנס לכלוב האריות. מעניין מה הוא אמר לו, אולי לא להיות מפגר כל כך להבא?

>> הערסים של הטבע: הקרבות הכי מדהימים בין חיות פרא