דוגמנית הפיטנס המפורסמת, אביגייל רצ'פורד, עשתה את מה שהיא תמיד עושה - החליפה להלבשה תחתונה וצילמה סרטון סקסי. בדרך כלל זה עובד לה מעולה, אבל סרטון אחד סליזי במיוחד סיבך אותה בענק.

אביגייל העלתה לאינסטגרם שלה וליוטיוב סרטון שבו היא מפרסמת לכאורה - אבל רק לכאורה - את רשת ההמבורגרים האמריקאית המפורסמת In-N-Out (מתחיל אחרי 27 שניות, אבל תסמכו עלינו שאתם רוצים לראות הכל). הדוגמנית העלתה בצילומים את מדד הסקס אפיל שלה למקסימום, ובאמת הלכה עם זה עד הסוף. היא טפטפה מילקשייק על המחשוף, העיפה צ'יפס לכל כיוון ומרחה על עצמה אוכל בחושניות ובתנועות מיניות. נשמע טוב? אולי לכם.

הסרטון הפך לוויראלי עם יותר מ-600 אלף צפיות ו-4 מיליון עוקבים של אביגייל שצפו בו. בעקבותיו התקבלו ברשת ההמבורגרים הענקית אלפי תלונות מצד לקוחות, שחשבו שמדובר בפרסומת דוחה מטעמם. כעת זועמים מנהלי הרשת על חברת ההפקה LiveRichMedia, שעבדה עם אביגייל על הסרטון הזה ושלחה להם מכתב בבקשה להסיר אותו ולהבהיר שאין ביניהם קשר. אם הגברת לא תיענה, הם ככל הנראה יגישו תביעה.

הקטע האירוני הוא שהמטרה של אביגייל עם הסרטון הייתה לקשר בינה לבין הרשת ולהראות שהיא יכולה לפרסם אותה, במטרה להשיג חוזה אמיתי. לצערם של המנהלים, בחלק הראשון היא הצליחה.

Sundays are for bikinis and braids ; )����

A photo posted by A b i g a i l (@abigailratchford) on