טהוניה מול אור
עודד אמר לשים ידיים על הראש

ברוכים הבאים לקרב הרווקות הנחשקות של בית האח הגדול: בפינה הראשונה טהוניה, שהספיקה לבסס את מעמדה מתחילת העונה, ומולה ניצבת אור, שהצטרפה מאוחר אבל ניצלה כל שנייה כדי  להפוך לדיירת דומיננטית ואחת מחביבות הקהל.

מרגע שנכנסה כורכת אחריה אור בקלות את הגברברים, וקשה שלא להבין למה. יניב כבר משמש כצל אנושי, ולדור החביב פורחים לבבות מהראש בכל פעם שהיא מעפעפת בכיוונו. טהוניה פלירטטה לרגע עם לאון, מנהלת יחסים לא ברורים עם איתי, אבל בעיקר מרגישה כפוטנציאל רומנטי לא ממומש. שתיהן ראו עולם ויצאו עם אנשים מוכרים יותר ופחות (אנחנו עדיין בהלם קל מעניין מישל מרסייה), אבל כרגע על תקן רווקות. בקיצר – ברגע שהן יצאו מהבית, לפחות תאורטית – אתה יכול לנסות את מזלך ולהציע להן דייט. אז על מי כדאי ללכת?

ברור שתלך על:

אור: הדוגמנית האולטימטיבית, בלונד זוהר עם גוף מושלם פלוס חזה שאמנם קיבל קצת עזרה, אבל אין לנו תלונות. היא אוהבת להשוויץ ולהלך בגופיה נטולת חזייה בשעות הלילה המאוחרות, הבוקר המוקדם, לפני הבריכה, אחרי הבריכה – הבנתם את הפואנטה. היא תקשקש איתך שעות ותכיר לך את הברנז'ה – הרי עוד לפני שנכנסה כבר הספיקה לבלות עם איילו גולן ולהתחכך בפמלייתו. אם אתה בענייני  בליינות - זה הכיוון.

טהוניה: הפנים הנאות והקימורים עושים את שלהם ומיתגו את טהוניה מתחילת התכנית כאחת הדיירות הלוהטות, עם כל הכבוד לפאולינה. למרות שלא מצאה את הרומן שלה בבית היא אף רמזה מספר פעמים על מעבר למחנה השני, מה שמעיד על אופיה הפרוע בבסיסו והתנהגות לא צפויה, בדיוק כמו המזג החם שלה. בקיצור - אם אתה חובב משחקים וריגושים פתאומיים.

אור דניאל בביקיני
תחביבים: ביקיני

או שאולי בעצם לא:

אור: כנראה היינו מתבאסים לצאת עם מישהי שדואגת להתחבב על כל זכר ברדיוס של קילומטר או מסתמסת עם אחד האקסים כי הם "נשארו בקשר טוב", אבל זה כנראה המחיר של לצאת עם אחת הבחורות השוות בישראל כיום. היא עדייו נחושה לטפס בסולם הפרסום אותו התחילה, ומחכה לך וואחד רכבת הרים, שלא בטוח תשרוד בה יותר מכמה ימים.

טהוניה: עושה רושם שתצטרך ללכת על ביצים סביב הפרינססה הזועמת. את רוב ימיה בבית היא מבלה ברטינות והתקרבנות, וסביר להניח שרוב הזמן תמצא את עצמך עסוק בהתנצלויות, מה גם שכנראה תצטרך אטמי אוזניים להתפרצויות קשות במיוחד.

דייט ראשון - לאן?

אור: עדיף כנראה לא לקבוע במועדון תל אביב זה או אחר – אולי תכנס איתה למקום, אבל סיכויים גדולים שתצא בלעדיה. מי שהודתה שבגדה ואין לה בעיה עם זה דואגת לשמור את המחזרים על אש קטנה לכל צרה שלא תבוא, וכנראה לא תהסס להעלם לך ברגע הראשון שתוריד את המגננות. אם תרצה באמת להרשים את אור כנראה תצטרך לקחת אותה למינימום חודש באי פרטי בקאריביים או הבהאמס. מי שבילתה את החיים שלה לפני הכניסה לבית האח הגדול בין לונדון, אל.איי וקנקון לא תתרשם מסתם מקום. בקיצר, אם אתה לא מיליונר – תחשוב פעמיים.

טהוניה בבריכה (תמונת AVI: mako)
תחביבים: לבשל | תמונת AVI: mako

טהוניה: הרווחת בגדול. הבחורה תבשל ארוחה ביתית מכובדת וראויה באווירה אינטימית. היא הוכיחה שהיא יודעת להכין אוכל והיא ללא ספק בחורה משפחתית. אם בכל זאת תאכלו בחוץ, כדי שתבחר ספוט מושלם, ותזהר ממקרה בו המלצר יביא מזלג מלוכלך או קפה לא מספיק רותח  – או שהענק הירוק יגיח מתוך טהוניה ויזרע כאוס במקום.

זה ייגמר בבכי:

עם טהוניה זה ייגמר ברגע כשהסיגריות יגמרו. די ברור, לא? עם אור הסיפור ייגמר כנראה כשהעונה הבאה של אייל גולן תתחיל. או במקרה שדודו אהרון לא באמת ימצא אהבה ברווק. אבל בשורה התחתונה, על מי אנחנו עובדים. אם אור או טהוניה יגידו לנו כן, לא תמצאו אותנו אומרים להן לא.

>>> מרופס לשרירי תוך שעה: איך הוא עשה את זה?