למה נטלי עטיה?

שבועות לפני שיצאה לדרך העונה הנוכחית של "האח הגדול VIP" ובורסת השמות חגגה אצל פינס ובקבוצות הוואטסאפ, נעמדה קהילת הגברים הישראלים דום לכבודה של מי שהייתה אמורה להפוך לליהוק הכי לוהט בתכנית מאז ומעולם - תמונות ישנות של שיר אלמליח יצאו מתיקיות נסתרות במחשב, בעלה חזר לכמה רגעים לתודעה הקולקטיבית וכולנו חיכינו לרגע הראשון בו הדוגמנית הלוהטת תחליט לבדוק את איכות המים בבריכה הקטנה בנווה אילן. כולנו? לא אם אתם שואלים אותי.

היא חמודה אלמליח, באמת, יש בה את כל הנתונים שאמורים לסגור לה שער ב"ספורטס אילוסטרייטד" או ארוחת שישי אצל אמא שלכם; היא נראית מעולה, יש בה קסם פריפריאלי שכנראה לא ייעלם לעולם, והנאמנות שלה לאלרואי כהן היא משהו שהנכדים שלהם עוד יתרברבו עליו כשינסו להסביר לחברים מה זו אהבת אמת. אבל פה חברים, לפחות מבחינתי, נגמר השיר. יומיים תחת ביקיני או בגד ים שלם הספיקו לי כדי לגלות שהאמת הנשית והלהט המטורף נמצאים דווקא אצל הקולגה הוותיקה שלה - נטלי "המלכה האם" עטיה. אוי נטלי.

נטלי עטיה (צילום: רפי דלויה)
המלכה האם | צילום: רפי דלויה

קצת קשה להסביר במילים את מה שיש בה בנטלי שהצליח לכבוש אותי ברגע, אבל אני אנסה. הבגרות הנשית (בסדר, מילף), הרוך בדיבור ובמגע, העיניים החכמות, היופי המטורף הזה שכאילו נתלש מסרט של אלמודובר, ובעיקר, מעל הכל, האמת הטהורה שמלווה כל צעד שלה. היא היסטרית עטיה, ומי שלא מצליח לראות את זה מקומו במשחק סטנגה אחד על אחד עם איציק זוהר.

זה התחיל מתעודת הזהות שלה, ביום הכניסה לבית, שם גילינו מי באמת מסתתרת מאחורי "נערת הנחש והכורסא האדומה" המיתולוגית, המשיך עם השמלה הלבנה איתה נכנסה לבית והייתה יכולה להימכר בקלות תחת הכותרת "מלכת הטהרה" בכל חנות תחפושות לגיטימית, ומתקיים בכל דקה שלה תחת המצלמות בבית האח. לפחות עד הרגעים בהם היא מתרפסת בפני איציק, ולך, הצופה הממוצע בבית, בא לשבור את המסך ולהגיד לה: "נשמה יפה שכמוך, למה לך? היית שם וזה לא עבד. זה מדהים לראות אותך דומעת, אבל ממש לא מהסיבה הזו. עזבי אותו כבר, לכי לך, לכי ללטף את הגבות של מושיק".

איציק זוהר ונטלי עטיה מתנשקים (צילום: מתוך האח הגדול VIP, שידורי קשת)
די כבר | צילום: מתוך האח הגדול VIP, שידורי קשת

אגב עפיה, שנים לפני שנכנס לבית הכי מצולם במדינה הוא עוד הספיק לזמר על במות שונות את הלהיט הענק שלו "מתי תביני? את עם החוטיני", מה שגורם לי בצורה אוטומטית לשאול את נטלי "מתי כבר פאקינג תביני?", בלי חוטיני או ביקיני, בלי עור מתוח וצחקוק ילדותי, מתי תביני שאת היא המלכה האמיתית של הבית והדבר הכי לוהט שנכנס אליו מאז לינור שפר.

רגע לפני שאתם מזיזים את העכבר שלכם לכיוון כפתור ההצבעה עליו רשום שיר אלמליח, קחו לכם עוד דקה לחשוב. נכון, עטיה כנראה לא תסיים כדיירת האחרונה בבית, ונכון, כל עוד היא שם הרומן המופרך בינה לבין איציק ימשיך לככב מעל הזחיחות של נירו או הסקס אפיל הנעלם של רתם, אבל נסו להתנתק רגע ופשוט לתת לה את כל הכבוד שמגיע לה. בכל זאת, רובכם ריירתם עליה כששיר אלמליח עוד הייתה משתמשת במצופים. הצביעו נכון. (ירון רוולסצ'י)

למה שיר אלמליח?

שיר אלמליח (צילום: מתוך "האח הגדול VIP", שידורי קשת)
הגוף המושלם בארץ? | צילום: מתוך "האח הגדול VIP", שידורי קשת

למעריצי שיר אלמליח אין בכלל ספק, לא ברור על מה הדיון, ומספיקה תמונה אחת כדי להבהיר טוב טוב למה היא הראויה מבין השתיים. מדובר בנוק אאוט ברור לטובת הזוכה בתואר "הישראלית הסקסית לשנת 2013" של ערוץ הגברים, שאחראית בין השאר על הכותרת של ראיון הנצחון, "אני לעולם לא אפסיק להתפשט". יש לכם עוד ספק?

כדי לנסות ולהסביר את האפיל שלה, ערכנו סקר זריז בין כ-20 גברים רנדומלים (טוב נו, אחת מקבוצות החברים שלנו בווטסאפ) במה שהיה קצת מיותר והוכיח שהתשובה לגבי הסיבות שבגינן אנחנו אוהבים ומעדיפים את שיר אלמליח בקרב הזה היא די אחידה.

שיר אלמליח (צילום: מתוך "האח הגדול VIP", שידורי קשת)
מהפנט | צילום: מתוך "האח הגדול VIP", שידורי קשת

ובכל זאת ננסה להרחיב מעבר לאובייס: שיר מודעת לעצמה, וזה מקסים. בזמן שנטלי עטיה עוטה על עצמה מסכה  עמוקה ורוחנית, בפועל יש לה עומק של ילדה בת 12 שסיימה הרגע לקרוא את "הסוד", וארשת מבולבלת על הפנים. היי, היא צמודה לאיציק זוהר, זה לא פשוט ואנחנו מודעים לכך.

אלמליח, מנגד, לא מתיימרת להיות משהו שהיא לא, וכל מי שעונה למשפט כמו "אני מכוערת, את יפהפיה" שהפטירה לעברה אריאנה מלמד ב"תודה" ראויה להערכה אינסופית.

מעבר להכרה במגבלותיה, אלמליח דווקא מכירה גם בחוזקות בצורה אבסולוטית: היא יודעת שיש לה את הגוף הלוהט במדינה, והיא לא מתביישת להשתמש בו, גם כשהיא יודעת תשהיא מצולמת 24\7. היא מתאמנת כל בוקר בבית האח עם בגד גוף קצר, במה ששומר על הגזרה אבל גם כמובן מספק בידור למצביעים פוטנציאלים.

שיר אלמליח עבור תחרות הישראלית הסקסית (צילום: רון קדמי. איפור ושיער: רועי חמו. סטיילינג: נועם ראש האי)
עובדת קשה | צילום: רון קדמי. איפור ושיער: רועי חמו. סטיילינג: נועם ראש האי

מי שהתחילה בתור "בת הזוג של" יכולה ללמד אותו דבר או שניים על ניהול קריירה מוצלח ועבודה קשה, עם קמפייני חובקי עולם ואישיות כובשת של שיר מהבלוק בואכה אירופה הקלאסית. ואם אתם מרגישים בנוסף קירבה לא מוסברת ומשיכה חזקה כמו אל בת זוג אהובה, הנה משהו קטן לחשוב עליו: אולי זה כי אתם באמת מכירים כל סנטימטר בגוף שלה, אולי אפילו יותר ממה שאתם מזהים אצל החברה שלכם. קדימה להצבעה. (נועם לידור)