אין תמונה
כמה שהיא התאכזבה, אנחנו התאכזבנו יותר

חברים, אתם יכולים כבר עכשיו לחפש את הכפתור האדום בשלט ולכבות את התמונה, כי ההדחה הראשונה מהסוויטה של האח הגדול ריטשה לנו את העונה והשאירה אותנו עם המשך ברבורים על תנ"ך בניחוחות אסלה ויציאות מתאמצות של ג'קי.

בראסמי, הטרן אוף הזה נופל כולו על כתפינו השעירות - במקום לבהות בביקיני של סיון א. היינו צריכים לתקתק סמסים בערימות לסיוון דרור, ולהשאיר את החתולה הזורמנית הזאת לפחות עד לפיינל פור. אבל השאננות דפקה אותנו, ועכשיו במקום לקבל הצצה על מתח מיני של שאפות בגיגית חמה, נקבל HD לפנים של פרידה עולה על ביקיני.

כבר שלוש עונות שאנחנו ממנצ'אסים את הריאליטי הזה בתקווה לצלול קצת על דיירות באקסטרים, כאלה שבאות בלי עכבות, כאלה שאנחנו מאמינים להן שהן אומרות שהן ילכו עד הסוף. העונה הראשונה סיפקה שיממון של מאבקי עדות, השנייה המריאה קלות עם הרומן של הפרקליט והכוסית, אבל לכולנו היה ברור שהטריפל שנפתח לפני שבוע וחצי הולך לאתגר את הצפייה הזוגית בסלון ולך תסביר לפרטנרית שלך למה כל כך חשוב לך פתאום לקנות את ערוץ 20.

אחרי עונות של ממוצעות, קיבלנו סוף סוף יד חזקה של ליגות בקזינו ריאליטי הזה - וסיוון דרור הסתמנה כאס מהקליק הראשון. בלי התחסדות ובלי דאווין למועצת הרשות השנייה, דרור הצליחה לשלוח לנו ציפורן בדיוק איפה שמגרד.

הדימיון המסעיר לשירלי בוגנים, עיני התכלת שתמיד עוברות מסך, פרונט עדכני וגזרה שעושה כבוד לביקיני - כל אלה היו חייבים לשלוט בבית ללונג ראן, אבל לצערנו נגדעו בדמי ימיהם. ולמה? בגלל השמרנות של אימפוטנטים שלא יודעים לעכל את המשמעות של שתי לוהטות שמתנשקות, ומעדיפים קדיחות עממיות מתאומות של דובוני אכפת לי.

בדיוק כמו שם המשפחה שלה, סיוון נתנה דרור למיניות נטולת עכבות ולא פזלה לאף אחד ממטר. כיאה לתוכנית שאמורה לייצג בכבוד את הטיפוסים שמתגלגלים בחוץ, דרור עמדה אחד לאחד בקריטריונים של הבחורות שמתפזרות בחוצות העיר ומשלבות פתיחות מינית עם דרינקים כחלק מהאג'נדה הנשית החדשה. לנו נותר רק להצטער שרוב המצביעים הם עתיקים מהפריפריות, שלא מוכנים לקבל את זה שיש בחורות שמפנטזות על לקים עם גמד במקום עוד זיוף של התחסדות.

עתי וסיון בג'קוזי
איך לא זיהיתם את הפוטנציאל?

אין גאלות שלסיוון דרור הגיע הרבה יותר מפסילה במערכה הראשונה, אבל מי שנפגע מהסיפור הזה זה בעיקר אנחנו הצופים, שהפסדנו סנסציה איכותית בשלב כזה בתולי של המשחק, ונוטרלנו מהאפשרות לשלישייה בערוץ 20, ולהמשך המתבקש של מה שהיה יכול להתקיים בפעם הבאה שמישהו יפזר שם אלכוהול והבנות יורידו את האמברקס על המעצורים. זה שלעצמו חירב לנו עונה שהתחילה בספיד והצליח לגזול לנו את החשק כבר בהדחה הראשונה שלה.

רק על דבר אחד אפשר להודות: שזכינו לצפות בסיוון דרור על המרקע שלנו במשך עשרה ימים. יכול מאוד להיות שאלה היו עשרת הימים שעשו לנו את העונה.

>> אנחנו עדיין זוכרים את הפעם ההיא שסיוון דרור נכנסה להוט-טאב