צעיר מאוסטרליה חשף לאחרונה את ההלם שקיבל כשגילה שאשתו לעתיד מנהלת רומן מאחורי גבו. דניאל, תושב העיר סידני, סיפר את כל פרטי האירוע ההזוי בתוכנית הרדיו Kyle and Jackie O, ואמר שהוא גילה את פרטי הרומן של אורסתו ביום החתונה שלו  – אחרי שמצא אותה שוכבת עם אביו.

"כל המשפחה והחברים שלי חגגו באולם כשהחלטתי ללכת רגע לחדר בשביל להתאפס", סיפר דניאל. "הלכתי להוריד את הבלייזר שלי בחדר ותכננתי להישאר שם קצת בשביל לנוח. פתאום, בפנים, ראיתי את אשתי הטרייה במיטה עם אבא שלי".

View this post on Instagram

A post shared by KIIS 1065 (@kiis1065)

דניאל טען שהוא חשד כבר המון זמן שלזוגתו יש מאהב, אבל הוא לא תיאר לעצמו שזה יהיה אביו. צמד המנחים של התכנית ביקשו ממנו לתאר את הרגע שבו שם לב שאשתו הטרייה נעלמה, ועל כך הוא השיב: "בכלל לא שמתי לב. הייתי שיכור מדי".

החתן סיפר שהוא מצא את השניים במיטה זמן קצר אחרי הנאום המרגש של אביו בקבלת הפנים, ובשלב הזה כבר היה לו ברור שמערכת היחסים שלהם נגמרה ועליו לפזר את האירוע. "אחרי מה שקרה לא יכלתי להראות את הפנים שלי מרוב בושה וביקשתי מהשושבין שלי לבקש מכולם להתפזר הביתה".

דניאל סיפר שהוא התעמת עם השניים מאוחר יותר וגילה שזאת לא הייתה הפעם הראשונה בה הם שכבו, ובעקבות התקרית, שקרתה לפני שנתיים, הוא נפרד מארוסתו וניתק את היחסים עם אביו. לא נעים.