האם אי פעם יצאה לכם התאמה בטינדר עם מישהו שהכרתם? אנחנו מניחים שכן, בכל זאת מדובר במדינה קטנה - אבל אין סיכוי שחוויתם התאמה כמו זו שחוותה לאחרונה אחת הגולשות בפורום Reddit שסיפרה על הרגע המושלם בו יצאה לה התאמה עם האדם הראשון איתו התנשקה בגיל 13.

המשתמשת בת ה-26 סיפרה שמיד כשהבינה שהגבר שמולה הוא אותו אחד איתו התנשקה לראשונה, היא בחרה להמשיך להתכתב איתו וכתבה: "היי אתה! לא התנשקנו פעם במשחק אמת או חובה בחצר של השכן שלי כשהיינו בכיתה ז'?"

הגבר מהצד השני גם הוא לא היסס, החליט לענות לה חזרה, וכתב לה תשובה שגרמה לנו להתאהב: "כן, זה אני! האם אי פעם הצלחת להתעלות על הרגע הזה?".

 

רדיט טינדר (צילום: r/tinderconfessions, Reddit)
"זה חייב להיות הדבר הכי חמוד שראיתי בחיים שלי" | צילום: r/tinderconfessions, Reddit

משתמשים באתר שנחשפו לתקרית הנפלאה הזו מיהרו להגיב לתכתובת המצחיקה והתרשמו מאוד מהשנינות של הבחור. "איזה חמודים אתם", כתבה אחת המגיבות. "גם התגובה של הבחור מעולה - הוא חד!", בזמן שמשתמש נוסף טען שאין באמת דרך לשכוח את הנשיקה הראשונה, והוסיף שהוא "כבר הלך לקנות בגדים לחתונה שלהם".

"זה חייב להיות הדבר הכי חמוד שראיתי בחיים שלי", כתב משתמש אחר. "אני מקווה ששניכם תצאו לדייט מתישהו. זה יכול להיות סיפור מאוד מעניין", ובינתיים גולשים נוספים כתבו כי גם להם יצא לפגוש בטינדר אנשים אחרים שלמדו איתם בשכבה בתיכון.

"פעם יצאה לי התאמה עם מישהי שהייתה איתי בכיתה", חשף אחד המשתמשים. "בתיכון היינו הפכים גמורים, והיום מתברר שהיא מושלמת עבורי". משתמשת אחרת סיפרה איך יצא לה לפגוש בטינדר מישהו שהיא יצאה איתו לפני יותר מ-20 שנה, בעוד מישהי נוספת כתבה: "יצאה לי פעם התאמה עם בחור שהייתי מאוהבת בו בתיכון אחרי ששנינו חזרו לעיר הולדתנו כמה שנים אחרי התואר. היום, תפלאו לשמוע, אנחנו נשואים באושר".