אבא ובן (צילום: olgashev4enko | shutterstock)
אילוסטרציה | צילום: olgashev4enko | shutterstock

סבים וסבתות הם לרוב בין האנשים הכי מתוקים בחיינו; אלו שמפנקים אותנו הכי הרבה, סוג של הורים רק בלי כל הקטע הזה של סמכות ועונשים. למרות זאת, מתברר שלא כל הסבים נולדו שווים, ואם לוקחים בחשבון את הווידוי של אחד המשתמשים בטיקטוק ששיתף את סיפורו ההזוי לאחרונה - גילינו שחלקם יכולים להיות ממש חלאות.

המשתמש, Stacks1400 שמו, שיתף את הדרמה שחווה עם כל עוקביו כשכתב: "גיליתי שהבן שלי הוא בעצם הדוד שלי. לא מבינים? מתברר שסבא שלי ז**ן את חברה שלי כל זמן שהתארחנו אצלו בבית". עכשיו קחו לכם כמה רגעים לעכל את התמונה הזאת בראש.

הפוסט, כמובן, הפך מאז לוויראלי עם יותר מ-11 מיליון צפיות ו-42 אלף תגובות – רובן מאנשים שהתחננו לקבל עוד אינפורמציה על האירוע הפסיכי שבינינו נשמע כמו הטרלה מטורללת.

@stacks1400

Can’t believe I expected more from a man that had a whole other family around the corner from my granny house. ##fyp ##redpill ##ZitHappens

♬ Gnarls Barkley Crazy Stephen Kramer Glickman - Gustavo Rocque

@stacks1400

Reply to @sportscrazee

♬ original sound - StackS1400

Stacks1400 הסביר מאז בסרטוני ההמשך כיצד גילה על הרומן בין סבו לחברתו - ולטענתו הכל התברר לו בזמן ש"בנו" ראה טלוויזיה וחברה שלו הייתה במקלחת. "הטלפון שלה לא הפסיק לצפצף, וכשפתחתי אותו מצאתי מלא הודעות מסבא שלי".

"זאת הייתה תקופה קשה. סבא שלי הזמין אותנו לגור איתו וכל הקשר הזה היה בהסכמה", סיפר הצעיר. "מה אני יכול לעשות? זה סבא שלי. מה אני אגיד לכם, הסיפור הזה דפוק". בפוסט נוסף שהוא העלה לגבי כל הפרשה הוא שיתף שזאת ממש לא הפעם הראשונה שסבא שלו עורר בלאגן במשפחה, ולטענתו, אביו כבר מזמן הפסיק לדבר איתו: "אבא שלי והוא מעולם לא אהבו אחד את השני, והלוואי והייתי יודע למה. היום אני בעיקר יכול לנחש".