דרמה ברחובות קולומביה, שם בחור צעיר החליט להפתיע את זוגתו עם סרנדה מתחת לחלון – רק כדי לגלות שהיא נמצאת בדירתה עם המאהב שלה.

בסרטון שהפך לוויראלי ברשתות החברתיות בכל דרום אמריקה (ואז כמובן גם בכל העולם), אפשר לראות את הרגע הביזארי שבו הצעיר המאוהב תפס את בת הזוג הבוגדנית שלו עם המכנסיים למטה - תרתי משמע.

בתיעוד ניתן לראות את הבחור הצעיר עומד מתחת לחלונה של זוגתו ושר לה בליווי להקת נגני מריאצ'י. מהר מאוד הסצנה הרומנטית שיצר גרמה לקהל של תושבים מקומיים להתאסף לידו - כשלפתע התברר שבת זוגו נמצאת בכלל בעיצומו של אקט מיני לוהט עם המאהב שלה.

אם תאזינו היטב לסרטון תוכלו לשמוע את קולות ההלם של התושבים אחרי שהגברת נראית כאמור בעיצומו של אקט מיני מעבר לווילון חדר השינה שלה, ואז מגיע רגע השיא בסרטון בו האישה מביטה לרגע החוצה ונחרדת לגלות את בן זוגה שבור הלב המום מחוץ לחלונה.

התיעוד יוצא הדופן  עלה כאמור לרשתות החברתיות בקולומביה רק לפני כמה ימים, וגולשים רבים הגיבו מאז שכל התקרית נראית מגה מבוימת - ולמרות זאת, דבר אחד ברור: הסרטון הפך לוויראלי בטירוף עם מאות אלפי צפיות בטוויטר וביוטיוב.

"מבוים או לא, הסרטון הזה נגע מאוד לליבי", כתב אחד הגולשים. "אני חש את הכאב של הבחור הזה", ובינתיים גולשים אחרים השתעשעו מהעובדה שלהקת נגני המריאצ'י החליטו להקדיש לבחור את השיר Mujeres Divinas (נשים יפיפיות) אחרי שגילו מה עבר עליו. לא נעים.