אישה תושבת אינדונזיה הדהימה את הגולשים ברשת עם התגובה שלה אחרי שגילתה על הרומן של בעלה עם אישה צעירה יותר.

בסרטון שהפך לוויראלי באינסטגרם, אפשר לראות כיצד היא הזמינה דחפור לבית של האישה הצעירה בשביל שישטח את המבנה - ונקמה בצורה שבאמת טרם ראינו כמוה עד היום.

עדי ראייה שנכחו במקום מספרים שכלי העבודה חירב את המבנה תוך רבע שעה, ובזמן שהמאהבת הצעירה, למזלה, לא הייתה בבית. בתיאור הסרטון שעלה לראשונה לרשתות החברתיות נכתב: "הבית של המאהבת הושמד על ידי האישה אחרי שהיא תפסה אותה על חם עם בעלה. חבל מאוד. זה דווקא היה בית יפה".

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by lambe_gosip (@nyonya_gosip) on

 

בסרטון שפורסם אפשר לראות די בקלות  איך התקרית משכה את תשומת ליבם של התושבים המקומיים, רגע לפני שהפכה לוויראלית עם יותר מ-41 אלף צפיות.

זמן קצר אחרי שהסרטון עלה לרשת, גורמים המעורים בפרטי התקרית הדהימו את הגולשים כשחשפו שהמאהבת הצעירה נכנסה להיריון מאותו גבר בוגדני – מה שככל הנראה היה הטריגר שעורר את התגובה הקיצונית של האשה הנבגדת.

בזמן שחלק מהגולשים חשבו שהאישה הייתה צריכה להפנות את הזעם שלה כלפי בעלה, אחרים חשבו שהיא עשתה את הדבר הנכון בהתחשב בנסיבות. "שום דבר לא משתווה לזעם של אישה שבוגדים בה", כתב אחת הגולשותף וגולש אחר הסכים גם הוא שהתגובה הייתה מוצדקת והוסיף: "התחושה הזאת, כשאתה מבין שבגדו בך, גוברת על הכל".