תחנת משטרה במדינת רג'סטאן שבמערב הודו חוקרת בימים אלה את התקרית שבה אישה תקפה את בן זוגה והמאהבת שלו אחרי שתפסה את שניהם במלון. תיעוד של התקרית עלה כמובן לרשתות החברתיות, שם הוא הפך לוויראלי תוך זמן קצר.

בסרטון, שאורכו כמה דקות, אפשר לראות את הרגע שבו האישה הזועמת נכנסת לחדר בו שהה לכאורה בעלה לאחר שהשוטרים פתחו את הדלת. באותו רגע היא החלה לקרוא לבעלה ולמחוא כפיים בעוצמה, וכשהוא והמאהבת שלו התעוררו לבסוף, הם צעקו בבהלה ומיהרו לחפש את הבגדים שלהם - אז האישה הזועמת תקפה אותם עד לרגע בו השוטרים פינו אותה מהחדר.

הסיפור כאמור עלה מאז לכותרות בכלי התקשורת המקומיים לאחר שהתברר שהבעל הבוגד הוא קצין בשירות המילואים המרכזי של המשטרה והמאהבת שלו היא מורה מקומית. מקורבים של אשת הקצין סיפרו שהיא החלה לחקור את מעלליו אחרי שנעדר מהבית במשך שעות ארוכות ו"עבד שעות נוספות", כך לטענתו.

באתר החדשות First India News דיווחו כי בעזרת אחיה הצליחה האישה לאתר את בעלה והמאהבת במלון בג'איפור, העיר הגדולה ביותר במדינה, ועל פי הפרסומים האחים היו במקום גם בזמן ששוטרים פרצו את הדלת.

מאז התפוצצות הפרשה המאהבת הגישה תלונה נגד האישה לאחר שזו פרסמה את התיעוד ברשתות החברתיות – שם הוא גרף יותר מ-100 אלף צפיות. כמו כן, היא הגישה נגדה תלונה בגין תקיפה, ובינתיים במשטרה חוקרים את מעורבותו של הקצין בפרשה המביכה.