בחורה אלמונית החליטה לנקום בבן זוגה הבוגדני – והשיטה שלה הפכה לוויראלית ברשת: ליב פורטיליו, צורפת במקצועה שמציגה את עבודותיה בחשבון הטיקטוק שלה, חשפה לאחרונה את הנקמה הערמומית שלה בסרטון שגרף כבר יותר מ-5.7 מיליון צפיות.

פורטיליו מסבירה בסרטון שהעלתה כי אחת מלקוחותיה ביקשה ממנה להכין לבחור איתו היא יוצאת צמיד ובו מוטבע יום השנה שלהם – עד כאן נורמטיבי לחלוטין. אלא שאז מתברר שאותה צעירה גם ביקשה ממנה להטביע בצד השני של הצמיד את שמותיהן של הנשים איתן הוא קיים יחסי מין לאורך השנים שהם ביחד.

@ceo.liv

Reply to @user6170130068874  would u do this? ##jewelry ##smallbusiness ##couples ##relationship ##cheating ##storytime ##loveyou

♬ Monkeys Spinning Monkeys - Kevin MacLeod

"החבר שלי בגד בי ואני שולחת לו צמיד עם כל השמות של הבנות שהוא היה איתן (אשלי, ג'נסיס וקארן)", כתבה לה אותה אישה בהודעה, ומאוחר יותר היא גם חשפה שבכוונתה לתת לו את "המתנה" במהלך אירוע משפחתי ואז לגרום לו להקריא את השמות מול כל הנוכחים.

פורטיליו, שנענתה כמובן לבקשה והכינה את הצמיד, הוסיפה בסוף הפוסט: "אני מתה לראות את התגובה שלו ברגע שהוא יראה את זה", ומיותר לציין שהסרטון קיבל מאז יותר מ-1.3 מיליון לייקים ולמעלה מ-8,600 תגובות מהגולשים שהתרשמו מאוד מהנקמה המקורית.

"וואו אני בשוק", כתבה אחת הגולשות. "בנות הן כל כך קטנוניות – אני מתה על זה", וגולשת אחרת הוסיפה שאם היא לא מקליטה את רגע ההקראה אפשר לסגור את האינטרנט. בינתיים, גולשת אחרת כתבה: "אם בן הזוג שלי מזה 6 שנים היה בוגד בי עם מישהי שקוראים לה קארן... אני חושבת שהייתי נכנסת לכלא על מה שהייתי עושה לו".