חתונה יוצאת דופן ברוסיה קיבלה תפנית מופרעת לחלוטין אחרי שאחת האקסיות של החתן התפרצה לאירוע והתעמתה איתו ועם הכלה. התקרית הביזארית ארעה אחרי טקס הנישואים של גוגין סולנצב, אושיית רדיו מקומי בן 40 ואשתו הטרייה פולינה.

בני הזוג, כך מתברר, הפיקו אירוע קטן לבני משפחה והחברים לפני שהאקסית, לידיה אליפירנקו, התפרצה למקום וקיללה את השניים. בסרטון שצולם על ידי אחד הצלמים באירוע אפשר לראות את אליפירנקו מנסה לסטור לפולינה תוך כדי שהיא מכנה אותה "סוצ'קה" (כלומר, "זונה קטנה"). בהמשך היא הורחקה מהמקום, אך מאוחר יותר חזרה והתעמתה עם גוגין שוב, והפעם הוא משך לה בשיער עד שהאורחים הצליחו להפריד ביניהם.

אלא שאליפירנקו חזרה למקום פעם נוספת כדי להתעמת עם החתן והכלה, רק כדי לקבל כוס יין תוסס ישירות לפרצופה. בשלב הזה, מנהל המקום כבר מאס בדרמה והזעיק למקום כוחות משטרה שעצרו את גוגין ואחת המפיקות של האירוע.

אגב, זו ממש לא הפעם הראשונה שגוגין עולה לכותרת ברוסיה, ומתברר שלא מזמן הוא הדהים את תושבי המדינה אחרי שהודיע על נישואיו לאקטרינה טרשקוביץ' – אשת עסקים בת 66 ממוסקבה. הנישואים של השניים החזיקו מעמד שנה בדיוק, וכעת מתברר שאשתו הנוכחית, פולינה, היא אחת מבנותיה של טרשקוביץ'.

מקורבים של בני הזוג טענו שהעימות עם אליפירנקו במסיבת הנישואים התפתח לאחר שנודע לה על כך שפולינה נמצאת בהיריון מתקדם מאושיית הרדיו – אך נכון לעכשיו לא ברור אם השמועה נכונה או לא.