משתמשת טיקטוק חשפה השבוע את הנקמה הביזארית שלה בבן זוגה לשעבר – ורוב הגולשים, לפחות עד עכשיו, לא ממש יודעים כל כך איך לעכל אותה.

המשתמשת, כריסטינה שמה, סיפרה הכל על מעשיה בתגובה לסרטון ברשת החברתית שבו משתמש אחר ביקש מאנשים לחשוף את "הדבר הכי ילדותי שהם לעולם לא יפסיקו לעשות" - ומהר מאוד דווט הפוסט שלה היה זה שהפך לוויראלי.

המשתמשת הצעירה סיפרה שהכל התחיל בשנת 2016 כשהיא ובן זוגה נפרדו. "הנקמה שלי הגיעה בצורת ניוזלטר", אמרה כריסטינה. "אז אם אני בשדה תעופה ואני צריכה לתת להם אי-מייל בשביל להתחבר, אז אני נותנת את שלו. אם אני רוצה לקרוא איזה מאמר ואני צריכה להתחבר - אני מתחברת עם האי-מייל שלו". התוצאה? האי-מייל של בן זוגה לשעבר הופצץ מדי יום בדואר זבל.

@kristinamakescontent

##stitch with @andpacker omg so random of me can’t believe I just did that (but srsly it’s actually quite annoying) ##storytime ##exes ##spammail ##idk

♬ original sound - Kristina Makes Content ‍♀️

"האם אני רוצה לקבל מידע לגבי אירועים שקורים בתוך החברה? כן. איזה נושאים מעניינים אותי? כולם! הוא כמובן לא יודע למה זה קורה. אין שמץ של מושג. ואני לעולם לא אפסיק לעשות את זה", סיפרה הצעירה.

הפוסט נצפה מאז יותר מ-5 מיליון פעמים, גרף 836 אלף לייקים וקיבל קרוב ל-6,000 תגובות – חלקן מגולשים שהשתעשעו מהנקמה הביזארית ואחרות מאנשים שהגדירו אותה כקטנונית.

"אני לא אשקר, זה מאוד פסיכוטי מצדך לעשות דבר כזה", כתב אחד הגולשים. "מצד שני, חייב לתת לך ציון 100 על מקוריות", וגולש אחר תיאר את הפוסט בתור: "ספרי לי שלא התגברת על הפרידה מבלי להגיד שלא התגברת על הפרידה".

@kristinamakescontent

##duet with @kristinamakescontent y’all ratted me out ##ex ##revenge ##storytime

♬ original sound - Kristina Makes Content ‍♀️

כריסטינה אגב פרסמה מאז סרטון המשך לפוסט הוויראלי תחת הכותרת: "הנקמה שלי התפוצצה לי בפרצוף", ובסרטון אפשר לראות צילומי מסך משיחה עם האקס שלה ובו הוא זועם שכולם צוחקים עליו בגלל הפוסט שלה, אפילו שהיא לא אמרה את השם שלו. מעבר לזה, עשרות חברות חדשות פרסמו את הסיפור, וכתוצאה מכך רבים השתמשו בשיטה שלה נגדה – ועכשיו האי-מייל שלה מפוצץ בהודעות ספאם. קארמה? טוב שקפצת לביקור.