"ראיתי תמונות של בעלי בפייסבוק שצולמו בזמן שהוא היה במועדון לילה, יציאה שעליה לא היה לי מושג": משתמשת טיקטוק חשפה לאחרונה איך תפסה את בעלה במה שחייב להיות השקר הכי פתטי בתולדות האנושות, ובסרטון שכבר הספיק להפוך לוויראלי, הסיברה כוכבת האירוע, טיילר פייג', שהיא נתקלה לגמרי במקרה בתמונה של בן זוגה רוקד לצד חבורת נשים.

"פתאום ראיתי אותו רוקד ליד קבוצת בנות והוא לא ענד את טבעת הנישואין שלו", סיפרה פייג'. "כמובן שמיד שאלתי אותו לגבי זה, ומה הוא אומר לי? 'הורידו לי את הטבעת בפוטושופ'. הם הורידו לו את הטבעת בפוטושופ? כן, בטוח. בטוח שאנחנו גרושים עכשיו".

 

טיילר פייג' (צילום: tylarpaige, טיקטוק)
"הוא טען שכנראה הוריד את הטבעת בזמן ששטף ידיים" | צילום: tylarpaige, טיקטוק

הסרטון ה"תמים" הזה צבר מאז שפורסם מ-2.2 מיליון צפיות, מאות אלפי לייקים ואלפי תגובות מהגולשים – רבים מהם דרשו ממנה לפרסם עדכון נוסף לגבי התקרית ההזויה - וכמובן שטיילר מיהרה להעלות סרטון נוסף לטיקטוק.

"אז אחרי שהוא נזכר שאני מומחית לפוטושופ ואין שום סיכוי שצלם של מועדונים יוריד לו את הטבעת בעריכה - הוא שינה את גרסתו", סיפרה פייג'. "הוא טען פתאום שהוא כנראה הוריד את הטבעת בזמן ששטף ידיים ושכח לענוד אותה לאחר מכן".

מיותר לציין שגם הגרסה הזאת לא התקבלה – לא על ידי אשתו וגם לא על ידי הגולשים: "לא יפתיע אותי אם בשלב הבא הוא יגיד שהשתילו אותו בעריכה לתוך התמונה", כתב אחד הגולשים, "או שהבנות בכלל לא אמיתיות, אלא גרפיקה ממוחשבת", ובינתיים, נשים אחרות טענו שרוב התירוצים של גברים בוגדניים הם לא פחות מטומטמים.

"טבעת הנישואים של האקס שלי תמיד הייתה נעלמת בסרטוני הסטורי שלו באינסטגרם", הגיבה אחת מאותן גולשות. "משום מה הוא תמיד היה מוצא אותה לפני שחזר הביתה - ואגב, גם אנחנו גרושים עכשיו".